Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecen Kenézy kórházban Dr....

Debrecen Kenézy kórházban Dr. Szilvási Ferencről milyen a tapasztalatotok?

Figyelt kérdés
Orvosválasztás előtt állok. Az érdekelne, hogy aki hozzá járt, milyen a véleménye róla, milyen dokinak tartja és hogy mennyi a "tarifája"? Ha esetleg van olyan, aki nem nála szült, de tud ajánlani jó nőgyógyászt a Kenézyben, azt is szívesen veszem. Válaszokat előre is köszönöm!

2013. aug. 24. 11:35
 1/5 anonim válasza:
0%
egy rohadt buz.i aki lehúzza a betegeit
2013. aug. 26. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a "kedves" választ, más valaki esetleg?
2013. aug. 27. 18:54
 3/5 F.B.I. ***** válasza:
Sajnálom az első válaszolót, biztosan nem járt vele jól, vagy hírből rosszat hallott róla. Én nem tudok róla rosszat mondani. Ami azt illeti, ha a Kenézyben gondolkodsz ajánlom neked Dr. Korláth Zalánt, na ő úgy végzi a feladatát, hogy szerintem nem nyilatkozna róla senki sem úgy, mint az első válaszoló. Nagyon megbízható.
2013. aug. 28. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a választ! Most Dr. Boros Miklós főorvos felé húzok, ismerősök tapasztalatai alapján, de igazából szerdáig kell eldöntenem, mert akkor megyek vissza UH-ra és akkor már szeretném, ha lenne elképzelésem, hogy mégis kit szeretnék, hogy végigkísérje a terhességemet.
2013. aug. 29. 06:32
 5/5 anonim ***** válasza:
Szia. Én a Dr. Borosnál szültem. Éjszaka (éjjel 12-kor) kezdődtek a fájások és nem jött be, azt üzente kb 12 óráig úgysem történik semmi. Aztán láttam az éjszakás orvoson, hogy iszonyat aggódik, fél füllel hallottam mint a szülésznővel beszél, hogy zöld a magzatvíz és szívhang is megváltozott. Többször hívták z orvosom, hogy jöjjön mert valami van. Reggel hatra bejött, elkezdtek 1000-el kapkodni, fájásom nem volt igazán. Kérdezte a műtőt, hogy szabad e? Aztán szó szerint kinyomták a gyereket belőlem. Óriási hematóma lett a fején, és elcsúsztak a koponyacsontjai, mert a medencémbe beütötte a fejét. A nyakán kétszer körbetekeredett a köldökzsinór, emiatt szenvedett odabent. Ennyi a történetem, ami rosszul is végződhetett volna. A gyerkőc azért egészséges, a feje is meggyógyult. De hogy még1x választanám-e orvosomnak azt nem tudom....
2013. szept. 13. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!