Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ismertek olyan budapesti...

Ismertek olyan budapesti nőgyógyászt, aki a terhesgondozás során nem végez minden alkalommal hüvelyi vizsgálatot?

Figyelt kérdés
Úgy tudom, Angliában normál esetben hüvelyi vizsgálatot egyáltalán nem csinálnak. Itthon van ilyen?
2013. dec. 1. 21:10
 1/10 anonim ***** válasza:
Igen, az én doktornőm sem csinált. Megkérdezte, hogy vagyok, és csak hasi UH-t csinált, mert mindig minden rendben volt.
2013. dec. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja, és hüvelyi UH-t sem csinált, csak a 6 hetes kontrollon.
2013. dec. 1. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Kedves 2. hozzászóló! Meg tudnád írni priviben, ki volt az orvosod? Köszi!
2013. dec. 1. 21:37
 4/10 A kérdező kommentje:
Kedves 1. hozzászóló! Nem a hüvelyi UH-ra, hanem a rendszeres méhszáj vizsgálatokra gondoltam, ami normál esetben teljesen felesleges, és elég kellemetlen tud lenni.
2013. dec. 1. 21:39
 5/10 anonim ***** válasza:
hát engem a 10. hét óta nem nézett meg,meg már nem is fog, szóval van ilyen... Jász-N-Sz megye
2013. dec. 1. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Szia,

Az én dokim sem vizsgál a terhesgondozás alatt méhszájat minden alkalommal(max az elején,meg a végén). Dr. Koiss Róbertnek hívják és az István kórházban dolgozik. Én nagyon elégedett vagyok vele, 3hete született meg az ő segítségével a 3. kisfiúnk.

2013. dec. 1. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Nekem volt méhszájsebem, mivel nagyon fájtam, csak lámpával megnézte, h hogyan áll, aztán hüvelyi UH-val megnézte a méhszáj állapotát. Még képem is van róla :-)

Ez Pest megyei kórház.

2013. dec. 2. 06:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
31. hetes vagyok, eddig 2 alkalommal vizsgált meg. Először a 6. héten vett kenetet, aztán a 30. héten nézett méhszájat, mert görcsöltem, egyébként nem biztos, hogy szükség lett volna rá. Máté Szabolcs, SOTE I-en dolgozik, magánrendelő: med4you.hu.
2013. dec. 2. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

dr.Ambrus Zoltán

Feleslegesen nem macerál,nagyon megbízható doki

2013. dec. 2. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Igen az én dokim sem vizsgál minden alkalommal ,csak 16 hetesen és a végén, 35. hét körül (akkor azért már jobb is látni hogy nyitott-e a méhszáj vagy sem).

Szerintem a többség itthon sem csinál minden alkalommal.

2013. dec. 6. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!