Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hogy is van ez? Terhesgondozás...

Hogy is van ez? Terhesgondozás, szülés- magán és fogadott orvos, szülésznő nélkül?

Figyelt kérdés

Egyszerű,sztk-s nőgyógyászhoz járok.

Ha nem választok orvost,szülészt,akkor egyszerűen,ha majd megindul a szülés, bemegyek a kórházba,ahová körzetileg tartozom és ennyi?

Más kórházban is ellátnak,ha úgy van?


Vagy hogy mennek ezek a dolgok?


2013. okt. 29. 06:24
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem fogadsz dokit akkor jarsz a korzetileg illetekes terhesgondozoba, ha megindul a szulesed mesz a korhazba ott az ugyeletes doki es szuleszno fog ellatni. Nem nagy dolog. En se fogadtam dokit, teljesen megfelelt es nem bantak velem ugy mint s kutyaval. :-)
2013. okt. 29. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
90%
Ha nincs orvosod és nem a mentő visz be, akkor oda mész szülni ahová akarsz. Ha a mentő visz akkor a körzetibe fogsz kerülni és simán ügyeletesnél megszülsz :)
2013. okt. 29. 06:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Szuper.Nem tervezek orvost fogadni...


És akinél szültetek így,nekik adtatok hálapénzt?

Ez a része,hogy megy a dolognak?

2013. okt. 29. 06:32
 4/9 anonim ***** válasza:
73%
Nem, nem adtam halapenzt. Ha ne, fogadott a dokid akkor nem varhato el. Hiszen ugyeletben volt a munkajat vegezte es nem kulon lett behivva mint egy fogadott orvos. En pl azt a dokit utana nem is lattam mindig mas jott. Ne aggodj semmit nem kell penzt adnod es nem is kovetelik.
2013. okt. 29. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:

Ez is egy jó hír.


Köszi az infót:)

2013. okt. 29. 07:22
 6/9 anonim ***** válasza:
92%

Én is sztk-ba jártam, nem volt fogadott szülésznőm sem és orvosom sem.

Amikor elfolyt a magzatvíz bementünk a kórházba, és ennyi.

Szó nélkül felvették az adataimat, elláttak, stb. Mindenki nagyon kedves volt végig, pedig 1 fillért nem adtam senkinek.

Nyugi, minden OK lesz és simán megy! :)

2013. okt. 29. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
93%

Szomorú, hogy a kismamáknak ezen kell aggódni.

Én hónapokig tiszta stresszben voltam, hogy hogyan lesz orvosom, mert itt 100.000 egy szülés fogadott dokinál, és ez rohadt sok pénz. Szülésznőt meg nem lehet fogadni ha nincs orvosom ebben a kórházban. Idegeskedtem ezen egy csomót, aztán rájöttem: Várandós vagyok és ilyen hülyeségeken idegeskedem? Így is úgy is megszülöm, túlélem azt a pár napot, utána egy egész élet kárpótol. Ha a kicsinek ne adj isten valami gondja lenne, őt gyerekorvos látja el.

Ha velem meg bunkón viselkednek, majd nyelek 2-t, 3-at. Ott lesz a férjem, majd ő pátyolgat, az orvos úgysem fog.

A pénzt meg örömmel költöm majd a kislányomra. És nem is idegeskedem ezen többet.

2013. okt. 29. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Az a lényeg, hogy írasd be a kiskönyvedbe, hogy hol szeretnél szülni, mert különben az ügyeletes kórházba visz a mentő :-)
2013. okt. 30. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2013. okt. 31. 16:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!