Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Hatalmas aranyérrel hogy...

Hatalmas aranyérrel hogy menjek orvoshoz?

Figyelt kérdés
Van már egy fiam. Még az első terhességem előtt aranyerem lett, de kicsi és kezeltem. A terhességgel, szüléssel ez sokkal nagyobb lett, most már hatalmas. Nem fáj, nem vérzik, nem gátol semmiben, de nagyon kellemetlen. Mit fog ehhez szólni a doki ? Hiába kenem, kúpozom, ez már kint van és kint is marad :(
2013. dec. 12. 10:53
 1/8 A kérdező kommentje:
12 hetes vagyok.
2013. dec. 12. 10:56
 2/8 anonim ***** válasza:

Miért, hogy menj? Menj el és kész.

És nem fog semmit szólni a doki. Megvizsgál és valószínűleg olyan kezelést kapsz, ami hatásos is. Mert nem biztos, hogy az a jó kezelés, amit te otthon használsz. Mert lehet hogy másfajta kenőcsre vagy kúpra lenne szükséged.

2013. dec. 12. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
gyorsan
2013. dec. 12. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Nőgyógyászhoz megyek délután, erre szól a kérdésem.
2013. dec. 12. 11:18
 5/8 anonim ***** válasza:

Értjük hogy nőgyógyászhoz mész.

Hidd el látott már pár aranyeret. Ne izgulj ezen, inkább kérdezd meg milyen kezelést javasol. Ha meg nem bízol ennyire az orvosodban, akkor keress másikat!

2013. dec. 12. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is van, még egy doki sem szólt érte, nem azt a lyukat nézik, a másik a szakterületük :)
2013. dec. 12. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

Nem fog ítélkezni, tanácsot fog adni rá. Én kérném is a tanácsát, mert ha most nem is okoz neked problémákat, később fog. Ez nem jó dolog. Főleg, ha kizáródik.


Megoldást itt is találhatsz:

[link]

2013. dec. 12. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Ez nem a nődoki szakterülete. Boztosan javasol majd kúpot meg krémet, de többet szerintem nem tud. Proktológust keress meg. Addig meg az érfalakat kéne erősíteni, sok rostosat enni, sokat inni, és nem erőlködni a wc-n. Ami mondjuk kismamaként nem egyszerű.

Hemoclint gél esetleg.

2013. dec. 12. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!