Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. László Attila zalaegerszeg...

Dr. László Attila zalaegerszegi nőgyógyásznak van magánrendelése? Ha igen, hol? Mennyit kér egy vizsgálatért? Ajánlanátok őt?

Figyelt kérdés
2013. dec. 23. 11:10
 1/1 anonim ***** válasza:
Én nem tudok róla, hogy lenne magánrendelése, illetve, amikor bent feküdtem, akkor hallottam fél füllel, hogy a kórházban fogadja a kismamáit. De ez nem tuti info. Amikor a nagyobbik fiamat szültem, akkor ő volt az ügyeletes, normális volt, igaz csak megvizsgált és azt kérdezte, hogy ki a dokim, mert akkor felhívja. Az egyik barátnőm nála szült ügyeletben, ő azt mondta, hogy rendes volt, utána is bement hozzá. Én még soha senkitől nem hallottam, hogy ő lett volna a dokija.
2014. jan. 8. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!