Kezdőoldal » Szórakozás » Tévék, tévéműsorok » Mi véleményetek a videóról?...

Mi véleményetek a videóról? (CSISz, László Attila)

Figyelt kérdés

[link]

erról a videóról mi a vélemény?


2011. jún. 7. 19:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
0%

Utálom a kölyköt...bármilyen is a videó,elég gáz hogy őt csak az erdélyiek szeretik,meg a románok!

Kifejteném,de azt úgysem olvasná el senki...!

2011. jún. 7. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Szerintem László Attila is Utasi Árpi sorsára jut, túl fiatal amúgy is, ez Magyarországon nem fog úgy bejönni. Amerikába ha egy Connie Talbot(vagy valami ilyesmi neve van)

kislány, viszi valamire. Mo.-n nem. Tabáni István sokkal jobban megérdemelteannak idején a győzelmet, ő nem annyira.

2011. jún. 7. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
78%

Aham, mert Tabáni István AKKORA karriert csinált! Hihetetlen mekkora sztár lett, úgy irigylem... -.-"


Azzal egyetértek ,hogy fiatal még Attila,de nem gondolom ,hogy Utasi Árpi sorsára jutna,mert értelmesebbnek tűnik. Az a gyerek buta volt és tanulatlan,ahogy az a mai napig is. A nyereményt sem tudta felhasználni emiatt normálisan.


Nem is gondolom ,hogy bárki ezekben a versenyekben szert tesz akkora népszerűségre,hogy sztár legyen,de Attilát el tudom képzelni a színházban. Szóval esélyt látok benne,és szerintem megérdemelte a nyereményt.

2011. jún. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
100%

Kedves idi*óta első válaszoló!

László Attilát nem csak ROMÁNOK szeretik!

Mi vajdaságiak is oda vagyunk érte!Ehhez mit szólsz?

Csak azt nem értem,hogy az ilyen pofázó b*armok pl.mit tudnak felmutatni?Ha már ezt a 14 éves kisgyereket

fikázni tudják?!

2011. jún. 8. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
0%

11:32

Az a kedves és idióta első vagyok...

Ezen nevetnem kell...

Nagyon vicces az,hogy egy hozzászólásból mire következtettek...

Képzeld,igen van mit felmutatnom!2,5 éves korom óta táncolok,és 2 éve kezdtem énekelni!

Számos versenyen értem már el szólóban,ill. csapatban helyezést,nem is rosszakat!

Folytassam??:O

Tényleg kíváncsi vagy??

2011. jún. 8. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:

16:59!

Ezt mindet el is higyjem?:)))

2011. jún. 8. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 hejj ***** válasza:
hűha ebből bunyó lesz :d....egyébként meg szerintem Szabó ádám sokkal inkább megérdemelte volna a díjat....
2011. jún. 8. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
De most nem azért,de mire nagy szám az Ádám? Mit csinált volna? Kiad egy harmónikalemezt vagy mi?? O.o
2011. jún. 9. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:

23:34

Nem kötelező elhinned,senki nem mondta,én tudom hogy igazat mondok,az hogy te ismeretlenül állítod azt hogy ezt nem igaz,az már ne az én bajom legyen!

2011. jún. 9. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim válasza:
Legelső válaszoló....a románok nem tudnak magyarul ezért nem is szerethetik...és hatalmas nagy tévedésben vagy ha összekevered a románokat az erdélyiekkel...mi székelyek vagyunk és nem románok
2011. júl. 7. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!