Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » II. trimeszterben esedékes,...

II. trimeszterben esedékes, elvileg 24. heti cukorterhelést ha kicsivel hamarabb csinálják az baj?

Figyelt kérdés

22.hétre kaptam időpontot,felénk úgy van,hogy jó előre kell szólni.Örültem,hogy legalább adtak :-) sajnos azt hirtelen nem néztem,hogy akkor éppen hány hetes leszek.

Egyszerűbb lenne csak menni és akkor csinálnák,de így van kialakítva a rendszer valamiért,pedig nem egy nagy város.



#cukor #vérvétel #II.trimeszter
2014. jan. 2. 14:26
 1/4 anonim ***** válasza:
Azért csinálják a 24. hét környékén, mert kb. akkor alakul ki a terhességi cukorbetegség, ha kialakul. Lehet, hogy a 22. héten még jó lesz az eredményed, a 24.-en meg már nem lenne az és így nem derül ki, ami nagy baj. Szerintem próbálj meg új időpontot kérni. Vagy kérdezz rá, hogy mehetsz-e a 22. héten, mert lehet hogy ennyi még belefér.
2014. jan. 2. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Állítólag a 2.trimeszterben kell és ennyi infót kaptam.

Lehet megpróbálok másik időpontot kérni,bár nem hiszem,hogy jó szemmel nézik a "variálást".

Ha nem adnak,akkor elmegyek 22 hetesen,úgy is mennem kell minden hónapban,csak nem terhelésre,sima vérvételre.Ott mindig rendben van minden.

2014. jan. 2. 14:53
 3/4 anonim ***** válasza:
100%
Amikor kérted az időpontot, nem kérdezték meg, hogy hány hetes vagy? Engem minden vizsgálatnál megkérdeztek és ahhoz adták az időpontot. Egyébként a 24-28 hét között kell elvégezni, nyilván nem véletlenül, ezért nem is értem, miért kérdeztek rá...
2014. jan. 2. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kérdezték,de szerintem vagy elszámolták vagy nem tudom.Igazából én sem figyeltem annyira,meg naptár sem volt nálam,hogy mindjárt utána számoljak,kár érte.

Mindenképpen megpróbálok másik időpontot kérni.Remélem sikerül :-)

Mentek a zöld kezek!

2014. jan. 2. 16:55

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!