Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Írnatok nekem első trimeszterb...

Írnatok nekem első trimeszterben tarto verezgeteses torteneteket, ahol kiderult a ok? Nagyon el vagyok keseredve, mert nem tudom mi a baj nalam.

Figyelt kérdés

Szivhang rendben,jo helyen tapadt meg a baba,hematoma allitolag nincs.

Megis ahogy felkelel az agybol es kicsit csinalok vmit,elkezdek verezgetni.


2013. dec. 24. 17:09
 1/9 anonim ***** válasza:
2013. dec. 24. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Valóban. Nincs méhszájsebed? Nekem rendszeresen vérzik. Nálam már vizsgalnak méhszájat is, mert 32 hetes vagyok és ha nem túl óvatos a doki, két napig barbázok, vérzek.
2013. dec. 24. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Koszonom szepen a valaszokat.

Azert rettegek mert juniusban elment mar egy babam,es most megint itt ez a verezgetes.

Az orvost nem erdekliazt mondja minden rendben a babaval es vannak kismamak akik vereznek.Pihenjek sokat.

Mehszajsebem nem tudom hogy van-e mert kezzel nem vizsgaltak meg egyszer sem.

Amerikaban elek es itt ez a "trendi".

El vagyok keseredve,mert nem latom a gyogyulast a "csak pihenjen sokat"-ban.

Magamtol szedem a folsavat,magneziumot,es a progreszteron kremet kenem.Nagyon félek!!!!! :(

2013. dec. 24. 17:57
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem haematóma volt a méhemben, attól volt néhányszor vérzés.
2013. dec. 24. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:

Jaj ne hari, most nézem, hogy Neked az nincs :)

Akkor én is a méhszájsebre tippelnék, de azt látta volna a doki, nem?


Hormonális okok kizárva?


Boldog Karácsonyt és vigyázz magatokra!

2013. dec. 24. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

1. vagyok. 14 hetes most a terhességem, kb 2 héttel ezelőtt még barna volt a folyásom. Én lecseréltem az orvost, ez most egy nagyon lelkiismeretes rezidens. Kiszúrta azt a problémát, amit a másik sztárdokinak nem sikerült. Az 5. terhességem, 1 élő 13 éves fiam van. Nem tudom, h nálad a vetélés hogyan nézett ki, de nekem minden alkalommal görcsölt is és nem maradt abba mg-tól és fekvéstől. Ha nincs görcsölés én nem idegeskednék feleslegesen.

Egyébként a méhszájamról a doki csinált UH-t is, azon csak annyi látszott, h zárt. Manuális vizsgálattal találta meg a sebet.

Remélem sikerült egy kicsit megnyugtassalak.

2013. dec. 25. 06:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szia! Erre én is kiváncsi lennék. 5 hetesen kezdtem vérezni, most vagyok 7 hetes, szerencsére vérzés már nincs,néha-néha minimális barnázás. Nálunk is szerencsére rendben van a pici, az orvos nem tudta, hogy mitől lehet, szerintem valami hormonális ok. Utrogestant irt ki rá, amit a 12. hétig szedni kell. Te szedsz valamit rá? Remélem nálad is, meg nálam is rendben lesz minden! Egyébként nagyon fontos a fekvés, én az 1. hétben csak wc-re mentem ki, meg zuhanyozni, ha csináltam valamit egyből erősödött. Szóval tényleg pihenj, próbálj nem stresszelni, bár tudom, hogy ez nagyon nehéz. Én pénteken megyek uh-ra, remélem akkor is minden rendben lesz.
2013. dec. 25. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

Jaj lanyok! Koszonom szepen aranyosak vagytok, es igen megnyugtattatok.

Az az igazsag hogy sem a mehszajsebet nem tudtak megallapitani sem a hormonalis problemat mivel egyaltalan nem vizsgalt meg az orvos.Elmondtam hogy verzek erre elkuldott vervetelre.Miutan ott rendben volt minden es a hcg megduplazodott 2 nap alatt elkuldott egy hasi ultrahangra.Miutan ott azt mondtak hogy jo helyen van a baba es ver a szive ezutan felhivott az orvos es azt mondta nem ir gyogyszert van ilyen hogy vki verzik a terhesseg alatt.Pihenjek sokat es ne szedjem a folsavat sem.Majd unnepek utan megmondja milyen terhesvitamint szedjek.Ne tudjatok meg!! Orditottam itthon elkeseredettsegemben.Nem tudom miben bizzak.

Itt amerikaban ez az orvoslas.

A vetelesem utani mutetet kovetoen 2 hetre vissza kellett mennem kontrollvizsgalatra ami abbol allt hogy 600 oldalas kerdoivre kellett valaszokat irnom.Majd bekerultem a dokihoz aki kozolte hogy akkor o meg sem vizsgal mert a kerdoivben olvasta hogy enyhe a verzes ugyhogy minden oke johet a kovetkezo baba amikor lelkikeg jol vagyok.

Szep mi??? Talan ha azt irtam volna hogy napi egy vodor ver a vesztesegem akkor talan vette volna a faradsagot hogy megnezzen.

Szanalmas nepseg!!

2013. dec. 25. 22:15
 9/9 anonim ***** válasza:
Úristen, ez nagyon durva. Tényleg nem veszik komolyan akkor a dolgot. :( El tudom képzelni min mész keresztül. Én is tiszta ideg vagyok, pedig azért engem normálisan megnéztek, gyógyszert írtak fel. Esetleg másik orvos? Ott is elterjedt a magánorvosi rendszer? Vagy eddig is magán dokihoz jártál? Az tény, hogy itt is jobban foglalkozik a beteggel a magándokija, mert pl. Sima ügyeleten én sem kaptam gyógyszert, csak a magándokim írta fel, amikor 3 nap után mentem hozzá, és csodálkozott, hogy nem írtak fel semmit, illetve, hogy nem fektettek be, mert szerinte be kellett volna. Nem tudunk sajnos mit csinálni....feküdjünk és pihenjünk. :)
2013. dec. 26. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!