Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Pécs SZTK terhesgondozás?

Pécs SZTK terhesgondozás?

Figyelt kérdés

Pécsen az Sztk-ban Banó doktor úr vállal terhesgondozást? Nem minden orvos vállal (saját tapasztalat alapján) 12 hetesen mondták meg, hogy akihez járok az nem vállal és intézzem a továbbiakat úgy ahogy akarom. Még ajánlani sem ajánlottak senkit.

Azt hozzá tenném, hogy nem a körzeti védőnőhöz járok, hanem egy barátnőm anyukájához.


2014. febr. 9. 11:59
 1/2 zabmester ***** válasza:

Én úgy tudom, hogy nem nagyon lehet választani (csak ha privát rendelésre mész), utcák szerint van meghatározva, hogy ki kinek a körzetébe tartozik terhesgondozáson, és csak hozzá járhatsz. Legalább is amikor a fiamat vártam, hét éve, akkor még így volt.

Nálam úgy történt, hogy elmentem vizsgálatra, hogy megbizonyosodjak róla, hogy tényleg terhes vagyok-e, és amikor kiderült, hogy igen, akkor a vizsgálatot végző orvos rögtön mondta is, hogy ezentúl kihez kell járnom, kihez tartozom.

2014. febr. 9. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Vállal a Banó, igen. 3000 Ft / alkalom. Plusz megveteti veled a 20.000 Ft-os vitaminjait. Szülést viszont nem vállal.

Banóhoz járt a barátnőm, meg már én is megfordultam nála. Velem pl elég bunkó volt, meg volt, h a barátnőm is sírva jött ki tőle - pedig ő fizetett neki, hiszen terhesgondozásra hozzá járt. De van aki dícséri.

Én a Hánzlihoz jártam (ő alapból terhesgondozást is csinál, term. ingyen, és szülést is vezet), én elégedett voltam vele, normális volt velem.

Kihez tartozol területileg?

2014. febr. 9. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!