Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek ajánlott a 4D ultrahang?

Kinek ajánlott a 4D ultrahang?

Figyelt kérdés

19 hetes terhes vagyok. Rendesen járok terhesgondozásra, ultrahangra, de nekem a 2D-s vizsgálat nem mond semmit, az orvos hiába mondja, hogy "Itt a szemhéja, ez a felső állkapcsa.". Csak okosan bólogatok és hümmögök. :-)

Nem igazán vagyok tisztában vele, hogy a 4D-s ultrahang ajánlott-e, vagy csak afféle babamozi a hozzá nem értő, de kíváncsi kismamáknak.



2014. febr. 26. 14:31
 1/5 anonim ***** válasza:

Babamozi is, meg azért hasznos is :)

Pl. a Hepinetnél ha 4D-re mész, az helyettesíti az aktuális vizsgálatot, mert ugyanúgy kapsz leletet, átnézik a babát.

2014. febr. 26. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
nekem mindig a 2D-t használja magánrendelésen mérésre, a 4D-t már csak a kedvemért, meg emléknek, mert azon látszik a baba arca. De alapvetően elég a 2D, a nemét is arról mondta meg.
2014. febr. 26. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

A magzati rendellenességek kiszűrésére nem alkalmas a 4D (illetve ha pontos akarok lenni, azt mondom, hogy nem ad pluszt, hiszen 2D-ben is látszik a rendellenességre utaló jel, lepényi keringés-flow szintén 2D, tehát nincsen ebben jelentősége a 4D-nek).



Inkább mozi. :)

2014. febr. 26. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
A 4D csak babamozi, ha ok is atnezik a babat, ott is 2D-ben neznek, mernek mindent.
2014. febr. 26. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat! :-)
2014. febr. 26. 21:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!