Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Aki szakrendelésen volt az...

Aki szakrendelésen volt az első terhesség megállapító vizsgálaton kapott Uh képet? Később adtak? Vagy ezt csak magánrendelésen szokás adni?

Figyelt kérdés
Esetleg lehet kérni, had fotózzam le telefonnal az Uh képet? Mindenki kérdezgeti, hogy mutassam a képet, meg hogy kaptam e, de én nem kaptam.

#kép. ultrahang
2014. febr. 26. 07:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Nálunk 500 Ft egy kép a szakrendelésen, előtte mielőtt mész a pénztárban befizeted, kapsz róla egy papírt és azt kell odaadni az asszisztensnek, amikor beszedi a kiskönyveket. Annyit kérsz amennyit akarsz minden uh-n, annyiszor 500 Ft.
2014. febr. 26. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én kaptam ingyen (Érd), viszont az orvos is és az asszisztens is nagyon bunkó volt.
2014. febr. 26. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim válasza:
Gyórben be kell fizetnia csekket az uh előtt kb 500ft és csak akkor nyomtatnak képet az uh alatt. Bár én egyszer megdumáltam őket, hogy utólag fizetem be, így is nyomtattak nekem a 20.héten :o)
2014. febr. 27. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Ha nem kérsz nem adnak... nekünk majdnem még a baba nemét sem mondták meg... ha nem kérdezünk rá, akkor nem csinálnak maguktól semmit... :o\ tényleg bunkók. :o\
2014. febr. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Ez a Kecskeméti kórház, rendesek voltak, de siettek! NA legközelebbre megkérdezem hogyan lehetne képhez jutni. Köszi a segítséget.
2014. febr. 27. 15:39
 6/6 anonim ***** válasza:
Itt Fóton a 6 hetes babámról kérés nélkül nyomtatott a doki egy képet. Nagyon meglepett vele, szép emlék:)
2014. febr. 27. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!