Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok ki fizeti az orvosi...

Nálatok ki fizeti az orvosi vizsgálatokat a terhesség alatt? Mindketten vagy csak egyikőtök?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 07:22
1 2 3 4 5 6
 11/60 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk külön számlánk van, de soha nem volt ilyen, hogy ki mit fizet, akinél éppen volt kpban annyi, vagy aki előbb elő kapta a kártyáját.
2014. márc. 3. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/60 anonim ***** válasza:
77%

Amikor összeköltöztünk, egyértelműen közös lett minden. Eleinte két számlánk volt, két-két bankkártyával, de a második gyerek előtt megszüntettem az enyémet, így egy számla, két kártya a mostani felállás. Mindkettőnk fizetése arra megy, így egyértelműen közös az orvosi költség is.

Azt nem tudom elképzelni, hogy csak az egyik fizessen, csak abban az esetben, ha a másiknak nincs jövedelme.

2014. márc. 3. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/60 anonim ***** válasza:
75%
Házasok vagyunk, de külön számlánk van. A terhesgondozást közösen fizettük, egyszer ő, egyszer én.
2014. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/60 anonim ***** válasza:
90%

Kozos kasszabol fizettuk...



A kozos kassza, en betegallomanyban voltam terhesen kaptam 50et Parom 200felett es a penzbol kifizettunk mindent de nem volt olyan, hogy az en penzem elfogyott es arra a honapra off... Pedig 50e semmire se eleg!

Elotte en haviszinten kb 150-200 kozott hoztam haza o fix 200 es akkor is ugyanugy kozos volt a penz... Nem volt felesben fizetunk rezsit meg ilyenek... Egy dobozba ment a penz es kivettuk ami kellett!

2014. márc. 3. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/60 A kérdező kommentje:

ezt nem úgy van, hogy apuka fizeti az orvost, anyuka meg kihordja a babát?


Mivel anyuka teste van feláldozva úgymond 9 hónapra, apuka még a költségeket is felezi? Szerintem ez nem túl lovagias :(

2014. márc. 3. 08:20
 16/60 anonim ***** válasza:
87%

Jézusom :-(

Kicsit furcsán gondolkodsz

2014. márc. 3. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/60 anonim ***** válasza:
75%

Tényleg fura elmélet...

Táppénzen vagyok, a párom fizet mindent, amit én kapok, azt elrakjuk. Tehát nincs ez az enyém, az a tied, minden közös.

2014. márc. 3. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/60 anonim ***** válasza:
86%

Ne haragudj, de nem értelek! Mi ez? Valami üzlet? Mindenki vegye ki a részét? Te hozod a tested, apa az anyagiakat? És ha nem fizeti csak a felét, akkor nem mész el csak minden második vizsgálatra? Remélem, csak a hormonok dolgoznak benned, mert ennek így nem lesz jó vége, ha már most ilyenen problémáztok.


"Mivel anyuka teste van feláldozva úgymond 9 hónapra"

Most szólok, nehogy meglepődj: a szülés után is igénybe lesz véve a tested (szoptatás, éjszakai kelések), szólj apukának vállaljon ő is másodállást, hogy fizesse ezt!

2014. márc. 3. 08:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/60 anonim ***** válasza:
100%
Mindkettőnknek külön számlája van arra kapjuk a fizetést, gyedet miegymást. De nekem van társkártyám a férjem számlájához (neki is az enyémhez).Így én költöm a pénzt a kártyámról amire kell (számlák, bevásárlás, orvos, patika stb) ha elfogy róla a pénz,a párom kártyájával fizetek. Ez így volt mindig is, mióta összeházasodtunk. Most vagyunk 5 éve együtt, 2 gyermekünk van.
2014. márc. 3. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/60 A kérdező kommentje:
nálunk nagyon anyagias a helyzet, 8 éve vagyunk együtt, enyém-tied stílusban, a férjem ehhez nagyon ragaszkodik és nem vagyunk közös kasszán, mindenki a saját részét fizeti mindenből. Azért annyira nem durva, hogy az étteremben elkérje a számla felét, az első orvosi vizsgálat díját mikor megmondtam, dobott egy hátast és meg sem kérdezte, hogy odaadja e vagy felezzünk.
2014. márc. 3. 08:42
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!