Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nálatok ki fizeti az orvosi...

Nálatok ki fizeti az orvosi vizsgálatokat a terhesség alatt? Mindketten vagy csak egyikőtök?

Figyelt kérdés
2014. márc. 3. 07:22
1 2 3 4 5 6
 21/60 anonim ***** válasza:
86%
Ne haragudj kedves kérdező, de neked a gyerekvállalás előtt eszedbe se jutott, hogy majd igénybe lesz véve a tested? Vagy ennyire nulla a kommunikáció a kapcsolatotokban, hogy nem beszéltétek meg előtte, hogy ki hogy fizet stb..? Ez esetben kár volt gyereket vállalni!
2014. márc. 3. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/60 anonim ***** válasza:
90%
te jó ég,milyen gàz "kapcsolatok " vannak...
2014. márc. 3. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/60 anonim ***** válasza:
86%
Kérdező azért az, hogy az anya hordja ki egy biológia tény,és nem forintosítható. Közös gyereket közösen kell fizetni.
2014. márc. 3. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/60 anonim ***** válasza:
72%

Szerintem kér egy ilyen pasasnak gyereked szülnöd.

És még hozzá is mentél.. Hát meg is érdemled...:D


Nálunk az utolsó szögig minden közös. Már régen, az esküvő és gyermekvállalás előtt így volt.

Egy számlára kapjuk a fizunkat, és abból gazdálkodunk.


Egyébként amíg nem jön a gyerek még oké, működhet is a külön kassza, de azután nyilván a nő nem fog annyit keresni, több kiadása van. Ő ül a gyerekkel otthon évekig, a karrierje nem növekszik, stb...

2014. márc. 3. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/60 anonim ***** válasza:
80%

Nalunk is kozos kassza van, egy szamla ket kartya! Sose volt az h te penzed en penzem, te vetted, en vettem, minden a mi koltsegunk, mienk!

Sogoromek ennek az ellentetei. Sogorom keres kb 200 korul a felesege meg kap kb 65 ezer korul. O fizette sajat maganak az orvost, a gyerekre o vesz mindent a tobbit a ferje allja. Szamlak stb. Nagyon brutal, ha elfogy apenze ugy kellkolcsonkernie tole. Szules utan voltak gondok a mehevel rengeteg orvosi kezelesre szorult es gyogyszereket kellett szednie. Egy vizsgalat volt h tobb mint 20 ezerbe kerult es nem adott neki penzt. Lehet van akinek ez normalis de engem kiakaszt. Szerintem durva. Ha mar egyutt elunk, hazasok vagyunk, gyerekeink vannak akkor az a nosmalis h minden kozos. De nem vagyunk egyformak.

Kerdezo te meg allj a sarkadra es mond meg h egyutt fizessetek az orvost, de ne ilyen hulyeseggel h mert te hordod ki ezert o fizessen. Egyutt vallaltatok egyutt kell anyagiakban is, majd ha megszuletik nalatok is ugy lesz h mindent te veszel ra? Csak a toed lesz az a gyerek? Ha ikyen alapveto dolgot nem tudtok megbeszelni es kozos nevezore jutni akkor nem is kellett volna gyereket vallalnotok meg.

2014. márc. 3. 09:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/60 anonim ***** válasza:
100%

És ha csak a gyeded lesz, meg a gyesed, akkor ki fogja fizetni a pelenkát/tápszert/gyógyszerket/te kajádat?


Az nem probléma, hogy amíg anyuka otthon van addig nem kap teljes fizetést? Esetleg ez idő alatt szüneteltetve lesz apuka felé a főzés?


Csak azért kérdem, mert egy ismerősőmnek erre ment rá a házasságra.

8 év házasság után született egy gyerekük. Előtte minden ki-ki alapon ment. Aztán mikor megszületett a gyerek, apuka továbbra is ki-ki alapon akart volna maradni, csak ugye anyuka a 80 ezres gyedből nem tudta fizetni a ráeső terheket, meg hát a pelenka az anya kiadása.. stb. Aztán valami bődületes ötlet miatt bevállaltak még egy gyereket, s mikor az 6 hónapos lett elválltak. Nem tudom az ilyen férfiak mit gondolnak, vagy mit csinálnának fordított helyzetben.. :-(

2014. márc. 3. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/60 anonim ***** válasza:
100%
Ha megszületik a gyerek, még bonyolultabb lesz felezgetni.
2014. márc. 3. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/60 anonim ***** válasza:
34%
Szerintem kérdező te sem vagy különb a férjednél, mégis mi a francért most kell ezt megbeszélni, már terhesség sőt házasság előtt meg kellett volna beszélni, most e meg amit főztél.
2014. márc. 3. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/60 A kérdező kommentje:

szerintem meg a pocskondiázást lehet mellőzni, mert senkinek semmi joga ítélkezni látatlanban, a tények ismerete nélkül


Kérdésem még fenn áll

2014. márc. 3. 09:19
 30/60 anonim ***** válasza:
100%
Kérdező jó akkor terhesség előtt nyilván megbeszéltétek akkor tartsátok magatokat hozzá, ennyi.
2014. márc. 3. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!