Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Holnap megyek először védőnőhö...

Holnap megyek először védőnőhöz. Az orvos azt mondta fogok kapni kuponokat. Ez tényleg igaz?

Figyelt kérdés
2014. márc. 9. 12:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen kuponokat??Én egy Babamagazint kaptam és semmi mást!!És Azóta sem kaptam semmit!!Nem értem.
2014. márc. 9. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valami reklám kuponokat kapsz de az semmit nem érnek. Pl Brendonba ha 100 ezer felett vásárolsz vissza jár 10 ezer meg ilyenek, szóval semmi értelmes.
2014. márc. 9. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Én 1 hete voltam először védőnőnél.

Semmit nem kaptam, csak egy magazint.

A 12 hetes uh-n is egy magazint kaptam.

2 éve amikor terhes voltam, akkor egy tanácsadó füzetecskét kaptam, abban volt egy kupon kezdőcsomagra, amiben volt egy rakás szóróanyag, egy cumi, egy pelus és egy popókrém minta.

A kórházi (szülés után adják) csomag az jobban tetszett. De az még odább van. :))) Addig ne számíts semmire. Legalábbis semmi eget rengetőre.

2014. márc. 9. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Szia!

Én semmit nem kaptam,még nagyon tájékoztatást sem.

Szoktak adni kis mappát,amiben gyűjtöd a leleteket és egy tájékoztatót a terhesség alatti vizsgálatok "sorrendjéről" idejéről.Én ilyet sem kaptam :-(

Ismerősöm kis mappát meg egy terhesgondozási tervet is kapott,sőt,még kis magazinokat is.Lehet védőnő függő,a nekem kirendelt sajnos (amellett,hogy iszik) nem volt valami nagy segítség,így le is mondtam.

2014. márc. 9. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 Roberta77 ***** válasza:

Én kaptam!!!!

De 2013-as :-( úgyhogy xart sem ér

Legalább nézte volna meg hogy lejárt...

Amúgy tele van baba fotózás akcióval 5 max 10% kedvezmény

Nem valami sok...

És többnyire Budapest

Így a vidéki kismamáknál szoba sem jött volna

2014. márc. 9. 15:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Én kaptam (mappát viszont nem), de semmit nem lehetett belőle használni. Kismamaruhára 5% meg ilyenek voltak benne, egyáltalán nem volt hasznos. Valami kuponfüzet-szerűség volt.
2014. márc. 10. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kasz egy kis csomagot. Abban van Babamagazin, tájékoztatók és egy felicitas várandósoknak szóló kiskönyv. Abban lesz egy kupon amit hat hónapos terhesen tudsz beválltani egy felicitas ajándékcsomagra. A csonag nem nagy szám de a MAM cuminak később hasznát veszitek : ) Ebben lesz megint egy felicitas szülésre felkészítő könyv is. A kórházban a hazajövetelkor kapod majd a következő csomagot a babaápolási tanácsadóval és egy kuponnal amit majd a baba hat hóbapos korában válthatsz be egy új csomagra. Abban szintén lesz egy tippegőkről szóló kiskönyv. : )
2014. márc. 12. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!