Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 37. héten nem fordult még be...

37. héten nem fordult még be a baba! Az orvos szerint császár lesz, ha nem történik csoda! Péterfy-fogadott orvos nélkül?!

Figyelt kérdés
Sztk rendelésre jártam, minden rendben van és volt is! Egedül annyi van, hogy faros a babám. Az orvos szerint ekkor már kicsi az esélye h befordul. Egy hét múlva találkozunk megint, és megnézi hátha történt változás. Ha semmi nem történt, akkor beutal a lakcímem szerinti kórházba (péterfy) császárra. Kicsit megijedtem, mert ügyeletes orvos fogja csinálni, és végig normál szülésre készültem. A férjem meg inkább megkönnyebbült, mert a császárt biztonságosabbnak tartja. Tudom hogy zsákba macska volt eddig is h kinél fogok szülni, de most mégis kicsit félek! Tapasztalatok a péterfis császárokról??? Főleg azoktól akiknek nem volt fogadott orvosuk??? -Nagyon hálás lennék!!!(Természetesen viszek hálapénzt, de az orvosok által szabott fővárosi tarifákat nem tudom megfizetni..:-( )

2014. jan. 31. 10:59
 1/7 anonim ***** válasza:
0%

A császár ezerszer veszélyesebb, mint a természetes szülés.

A Péterfy híres arról, hogy már az újfajta császármetszést végzik, ahol nem vágják át a hasizmodat, így sokkal kevésbé fáj utána és hamarabb felépülsz.


De. Nekem még a 38. héten is faros volt a fiam, és befordult szülésre! Nekem annyi kellett, hogy megbeszéltem vele, hogy mindkettőnknek jobb lesz, ha befordul, sokat térdeltem négykézláb és hintáztam előre-hátra.


Vannak rá homeopátiás készítmények is, ha a Péterfyben esetleg összefutsz Zsiraival, ő segít ebben (amúgy is a legjobb az összes ott dolgozó közül és eléggé természetes szülés párti).


Szurkolok, hogy minden sima legyen!

2014. jan. 31. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Nekem is faros volt a babam a 38. héttől. Én azért nem probaltam fordíthatni ilyen olyan modszerekkel, mert bölcs a természet, nem véletlenül nem fordult be. (Nyakra tekeredett koldokzsinor, túl szűk medence..és még ezer ok lehet amiért fejjel felfelé van a babucid.) Olvasgass róla sokat, esetleg menj be a peterfybe, hátha még tudsz egyezni dokival, beszélni, hátha olyan összeget mondanak, ha még valaki elvallal, amit meg tudsz fizetni.

Sok sikert és ne félj, minden rendben lesz! :) ki lehet bírni a császárt! :)


1 eves kislány anyukája

2014. jan. 31. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Előző vagyok... nem 38, hanem 28. héttől :) véletlenül elirtam.
2014. jan. 31. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
50%

Kedves Kérdező! Nyugodj meg még esetleg befordulhat a babád,ha ő is akarja.Nem lesz semmi baj.



Kedves első,ezt komolyan gondoltad hogy a Zsirai doki ott a legjobb orvos?Egyrészt baromi nagyképű,flegma és mint orvost,egyáltalán nem ajánlanám,nekem két ismerősöm is megjárta vele!

2014. febr. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Igen, abszolút komolyan gondolom!

Nagyképű és pokróc, de kizárólag ő vette észre nálam, hogy gáz van, a híres Péterfys főorvosok meg semmit.

2014. febr. 1. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Megkérdezhetem hogy mit vett észre? Mikor szültél?
2014. febr. 1. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Na szóval túlestem rajta :-) már lassan 5 hónapja, de gondoltam leírom, hátha valaki hasonló cipőbe kerül, s ez segítség-megnyugtatás lesz neki valamennyire... hogy minden rendben volt! A baba nem fordult be. Kaptam beutalót, amivel becsámpáztam a kórházba. Ott néhány rutin vizsgálat következett, megismerkedtem a doktornővel, akivel elbeszélgettünk a terhességről, császár menetéről. SZTK alapon másnap programozott császár keretében túlestünk rajta. Szóval túl lehet élni, de nem egy leányálom. A szülőszobán mindenki nagyon-nagyon rendes és aranyos volt. Megfelelően tájékoztattak mindenről, kérdéseimre kielégítő válaszokat adtak, velünk örültek h minden rendben van a babával és h új élet született!!! Nade a gyermekágyas osztályról tudnék mesélni. Attól kellett volna jobban féljek.... Attól függ ki van ügyeletben más- más egymásnak elllentmondó tanácsokat adnak az ott dolgozók. Nullkilóméteres kismamaként pedig az ember azt sem tudtam h most melyiket fogadjam meg... főleg h a kettő üti egymást. Meg volt közöttük kifejezetten bunkó is. Természetesen nagyon rendes is (pl. Erika és Dia)
2014. jún. 30. 22:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!