Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Rendezve van a tb-m, akkor...

Rendezve van a tb-m, akkor van olyan nőgyógyász, aki ingyen el kell hogy végezze a rutin nőgyógyászati vizsgálatokat rajtam? És ha babát szeretnénk, akkor a babakihordás ideje alatti vizsgálatokat is?

Figyelt kérdés

2014. márc. 12. 20:20
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
50%
Kérdező TB-t mindenkinek néznek,még gyereknek is akinek tuti van hisz az állam rendezi.
2014. márc. 12. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
95%

Huh de durva,szerintem rendesen lehúztak...

Azért nem minden SZTK rossz és végez 2 perc alatt...én pl UH-ra mindig kértem időpontot, kaptam is,max 5 percet kellett várnom néha és rendesen megvizsgáltak,kedvesek voltak...INGYEN!!!

És kifizetted??Nem kérdeztél rá,hogy mégis miért kell ennyit fizetni,ha biztosított vagy?

Ja és nem mindenhol 10e a vizsgálat,nálunk egyes magánrendeléseken 5-6 között mozog.

2014. márc. 12. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem telefonálj be ugyanoda "álnéven" mintha most hívnád őket először, és kérdezd meg, hogy ez X.Y. doktorúr magánrendelés-e, vagy sima SZTK-s.
2014. márc. 12. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszönöm! Mentek a zöld kezek! Nagyon jó az ötlet, köszönöm, be fogok telefonálni.
2014. márc. 12. 23:24
 25/26 anonim ***** válasza:
Majd írd meg mit mondtak, én is kíváncsi lennék, hogy lehúztak-e.
2014. márc. 13. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:
Szerintem itt az lehetett hogy a doki akihez mentél, dolgozik magán és sztk alapon is. Mivel te nem mondtad hogy sztk-s rendelésre szeretnél időpontot kérni, így egyértelmű hogy oda tesznek, ahol pénzt tudnak belölled kicsikarni.
2014. márc. 18. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!