Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Bata Barnabás. Mi a...

Dr. Bata Barnabás. Mi a véleményetek/tapasztalatok róla?

Figyelt kérdés
Siófokon és Székesfehérváron van magánrendelése. Én csütörtökön megyek hozzá.
2014. márc. 15. 14:25
 1/8 anonim ***** válasza:

Nem szimpatikus. Én voltam nála a Siófoki kórházban sztk rendelésen, lekezelő volt.

Dr. Orendt Játcintot választottam, mert ő sztk. rendeléswn is rendes volt, fiatalabb, közvetlenebb, lehet vele tegeződni, amit kérdezek mindenre válaszol...

Nekem ott elmond mindent az az orvosról, hogy ha nem fizetsz, semmibe sem néz, csak a pénz körül forog minden nála.

2014. márc. 15. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
74%
Én feküdtem bent a Siófoki kórházban három hónapot és a Bata doktor rendes, segítőkész volt. Mondjuk nekem s Szabó doki az orvosom, akivel 200%-ig elégedett vagyok, de ha választanom kéne a Jácint és a Bata doktor között, akkor a Bata dokit választanám. Velem a Jácint egy oltári nagy b.kó volt! Bata
2014. márc. 15. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Vele is lehet tegeződni. Én nem hozzá járok, de régen voltam nála.

Nagyon nagy szakmai tudása-tapasztalata van, de sok a betege. Mindenkinek magának kell eldönteni, hogy ez esetleg hátrány-e.

Ő magánorvos, nem állami alkalmazott, de a szokásos uh (12, 18, 24, 32,36 hetest a kórházba csinálják, vérvételt is, szülést is.) szülésnek úgy tudom fix ára van pont ezért.

2014. márc. 15. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat!!

Ment a zöld kéz!!

2014. márc. 15. 21:22
 5/8 A kérdező kommentje:
Ma voltam nála. Kedves volt, sajnos nem sokat beszélt csak ha én kérdeztem. Megkérdezte meg szeretném-e csináltatni a Down-kór szűrést, mondtam neki igen. Ő erre azt mondta: Jajj, megint több dolgom lesz. Másik orvost keresek
2014. márc. 20. 14:59
 6/8 anonim ***** válasza:
Harmadik vagyok. Sajnálom, de jó, hogy kiderült az elején. Ha gondolod privátban megírom kihez járok, ha nem döntöttél még. Mind mindenkinek, van sok előnye, de hátránya is.
2014. márc. 20. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
76%

Nagyszerű orvos. Nem elfogultságból mondom, de kisfiammal a DOTE elriasztott, hogy nyelőcső rendellenessége lesz. Eljöttünk hozzá Siófokra, megnézte, és megnyugtatott, hogy őszerinte semmi gond nincs. SZEMBEN a Debreceni Genetikai Centrummal, akik még azt is felajánlották, vetessem el a bébit.

Barátságos, és nagyon modern felszereltségű készülékei vannak.

Sőt, országos szinten genetikusok is ajánlják már kismamáknak.

2017. máj. 17. 19:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 Nagy Natika válasza:
64%

Nagyon jó orvos, bátran ajánlom!

Két gyerekemnél is Ő volt a fogadott orvosunk Siófokon, most a harmadiknál is ő az, de most Székesfehérváron!

Nagyon kedves és óriási szakmai tapasztalattal rendelkező orvos. Rengeteg páciense van így nehéz bejutni hozzá.

A fehérvári kórházban, a hentesek már el akarták vetetni a babánkat, mondván, hogy down kóros, de a Bata doktor úrnál csináltattunk Nifty tesztet ami gyakorlatilag kizárta ezt!

Gyönyörű egészséges gyermekünk született!!!!! A fehérvári henteskórház amúgy szerintem kerülendő, kivéve, ha a Bata az orvosod! Az egyik legjobb a szakmában!!!!

2018. aug. 6. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!