Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Más kerületben sem adnak már...

Más kerületben sem adnak már Felicitas várandós kismama csomaghoz kupont a védőnők?

Figyelt kérdés
Már ezt is lespórolják a kismamáktól hihetetlen!!
2014. márc. 24. 15:05
 1/9 A kérdező kommentje:
Nem irtam hogy a 11 kerben lakunk
2014. márc. 24. 15:09
 2/9 anonim ***** válasza:

14. ker.


15 hetes vagyok, 3 hete voltam a védőnőnél.

Ő semmit nem adott, csak egy Elevites (asszem Elevit...) mappát, h abba gyűjthetem a papírjaimat.

2014. márc. 24. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Én kaptam, bár ez vidék, de beváltani még nem sikerült, sehol se volt csomag :(
2014. márc. 24. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm ,igen én is csak gyüjtőmappát kaptam !!

Talán nekik kéne kérni ,a kismamák részére!!

2014. márc. 24. 15:50
 5/9 anonim ***** válasza:
11. kerületből vagyok én is. Én kaptam az első védőnő látogatáskor (azt hiszem valamikor szeptemberben), de nem vettem a fáradságot, hogy beváltsam.
2014. márc. 24. 17:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Itt vidéken ahol én élek, észak-kelet Mo. szó sem volt róla.. nem hogy még kaptunk volna...
2014. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Ha a védőnők nem kapnak elég csomagot, amit szétoszthatnak, ők sem tudnak mit tenni. Abból élnek, amit kapnak. Ha elfogyott, akkor nincs és kész. Félévente 1* kapnak 1 dobozzal...
2014. márc. 24. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Én kaptam felicitas csomagot, benne a várandós kismamák tanácsadójával, és abban a füzetben van egy kupon amit be lehet váltani. Beváltottam de reklámon kívül nem sok minden volt benne. Volt benne egy kis doboz sudocrem termékminta, meg egy kis cumi, + 1 pelenka. Nem sokról maradsz le ha nem tudod kiváltani.

Ráadásul ugye csak akkor kapod meg a csomagot ha kitöltöd az adataidat, így majd mindig hivogatni fognak szülés után ilyen-olyan ajánlatokkal...

2014. márc. 29. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszi a választ ,lemeccseltem egy csomit magamnak !!

Ugy hogy meg van a csomag

2014. márc. 29. 13:25

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!