Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Teherbe estén az abortuszhoz...

Teherbe estén az abortuszhoz mindent lejártam a csekket is befizettem, de meggondoltuk magunkat, csütörtökön lett volna a műtét! Nem mentem el ilyenkor mi a teendő? Mikor kell visszamenni a dokihoz? Aki volt hasonló helyzetben írjon

Figyelt kérdés
Holnap 11 hetes leszek attól félek hogy a genetikai uh-t le fogom késni ha időpont kell! A családsegitőnél voltam azt mondta jöjjek a védőnőhöz de csak kedden tud fogadni mit csináljak?
2014. ápr. 20. 13:29
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Akkor holnap menj el a dokihoz és beszéld meg vele, ad majd időpontot uh-ra, vérvételre, ha a védőnő nem tud hamarabb fogadni akkor nem tudsz mit csinálni, de jó lenne minél előbb az a kiskönyv!
2014. ápr. 20. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

kedd előtt senki nem fog tudni fogadni, holnap Húsvét Hétfő lesz, nem dolgozik a védőnő

tehát megkaptad a legkorábbi időpontot

kedden mész a védőnőhöz, mást nem tehetsz, megkérsz mindenkit, hogy próbáljon besuvasztani, mert mindjárt 12 hetes leszel

2014. ápr. 20. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
köszönöm a gyors válaszokat remélem minden rendben lesz! Kellemes Húsvéti Ünnepeket nektek ;)
2014. ápr. 20. 13:53
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Áldjon meg az Isten! Sok boldogságot az új családnak!
2014. ápr. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönjük szépen! Minden jót kívánok én is! Isten áldja az ilyen jószívű embereket. Boldogsággal tölt el,hogy van olyan ember aki nem ismer mégis kedves! A mai világban ez ritka!
2014. ápr. 20. 17:05
 6/10 anonim ***** válasza:
a kisfiammal 15 hetes várandós voltam amikor megcsinálták az első uh-t,a doki félreszámolt
2014. ápr. 20. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Úr Isten és nincs belőle gond? remélem minden rendben van! Boldog babavárást és jó egészséget, ha gondolod és van időd írj privit ;) minden jót boldog babavárást
2014. ápr. 20. 18:55
 8/10 anonim ***** válasza:
0%
Kikeled várni a keddet mivel húsvét van. örülök hogy megoldodot a próblémád és az Isten megakadályozot benne hogy elvetesd a babád. Menj a templomba adj hálát a feltámadt krisztusnak aki legyözte a halált hogy a babád is legyözte. Boldog babavárást kívánok !
2014. ápr. 21. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
köszönöm így is tettem a templomban olyan nyugalom szakadt rám. bevallom nem.vagyok gyakori templom járó,de Istenben hiszek most kifejezetten boldog voltam,hogy ott ültettem ;)
2014. ápr. 22. 07:16
 10/10 anonim ***** válasza:
Énse járok sokat templomba ezért nemlehet elitélni senkit ha van munkahely és a misével azonos idöponba van elsö a munkahely
2014. ápr. 22. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!