Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kisbabát szertnénk. Középidőbe...

Kisbabát szertnénk. Középidőben, amikor össze kellene bújni/13,14, nap/nagyon fájnak a melleim, és a tejbelőveléshez hasonlő érzésem van jó pár napig. Kérem, akinek volt hasonló tünete és tanácsa, hogy mi okozhatja, és mi a teendő? Kérm válaszoljon!

Figyelt kérdés
2011. júl. 30. 13:15
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia!Én is ilyesmit érzek.Pár napja szúr a hasam,fáj a derekam.4-én kéne megjönnie.De nem szoktam ilyeneket érezni.Jelezhet valamit!
2011. júl. 30. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Sajnos nem tudom, hogy jelent e vmit, de nagyon bizom benne, és kivánom Neked is, hogy úgy legyen :)!
2011. júl. 30. 15:35
 3/4 anonim ***** válasza:
Peteéréskor (félidőnél) a hormonok miatt fáj a melled.Nekem ilyenkor majd leszakadnak,és menzeszkor kezdi előről...nagyon kellemetlen,de sajnos van aki jobban megérzi a peteérést valaki nem.Nekem a hasam is szurkál olyankor.
2011. júl. 31. 07:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ, remélem erről van szó. Az az igazság, hogy a baba projekt miatt javasolták a nyáklevállás figyelését, és én ezt teszem. Az az én esetemben 8, 10,12, nap megtörténik,/túl korán/ amiről azt mondják, hogy mikor a legvastagabb akkor van a peteérés. A két dolog viszont üti egymást. Ezért gondolom, hogy vmi hormonális probléma lehet. Igy kiigazitva, mit gondolsz?
2011. júl. 31. 15:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!