Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tűfóbiám van, megoldható...

Tűfóbiám van, megoldható anélkül a terhesség alatti orvosi vizsgálatok sorozata, vagy inkább el se menjek? Valamint ha nem megyek el, mi a következménye (azon kívül, hogy nem lehet észrevenni, ha komplikációk vannak)?

Figyelt kérdés
2014. júl. 2. 23:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Nem oldható meg még a szülés sem ott is lesz tű a kezedben!!Szóval muszáj leszel leküzdeni. Én is ilyen voltam most meg már nem mondom hogy jajj de jó de már nem parázok!Ne légy felelőtlen hisz ez a picit és téged szolgál!!34hkm
2014. júl. 2. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
44%

Sajnos ezt a "cél" érdekében ki kell bírnod. Kb.3-4 vérvétel van összesen a 9 hónap alatt,túl lehet élni :)

A saját érdekedben és a baba érdekében is fontosak ezek a vizsgálatok.Egyébként minden az agyban dől el. :)

2014. júl. 2. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
22%
Azért 3-4 vérvételnél sokkal több van de tényleg agyban döl el!!Ne nézz oda beszélgess közben!!Nem lesz baj!
2014. júl. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Vilcsianyuja ***** válasza:
92%
Nem az orvosi vizsgálaton vesznek vért, főleg, ha magánrendelésre jársz. A vérvételre külön kell elmenni a terhesgondozáson kapott beutalóval. Szóval azt semmiképp se tedd, hogy nem mész védőnőhöz és nőgyógyászhoz! A vérvételekhez pedig tessék erőt gyűjteni! Mert a véreredményeket keresni fogják rajtad a soron következő terhesgondozásokon. És ha bemész szülni a kórházba, kapásból branült kapsz. És ha nem akarod, hogy ott ordítozzanak veled, hogy semmiféle leleted nincs a terhesgondozásról, azt se tudják, rh negatív vagy-e, streptococcus, heptatitis B, szifilisz-hordozó és bármi egyéb, akkor igenis el kell járni terhesgondozásra és vérvételekre is. A saját és a gyereked érdekében.
2014. júl. 2. 23:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, végleg "elvettétek" a kedvem egy későbbi terhességtől :D sajnos nem egyszerűen félek, ez tényleg nagyon durva fóbia nálam :(
2014. júl. 3. 00:02
 6/13 anonim ***** válasza:
54%
Nem akartuk elvenni a kedved de ez van nem tudod kikerülni!!Keress fel egy orvost kezeltesd a fóbiádat még most!!34hkm
2014. júl. 3. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem nagyon durva nőgyógyász fóbiám van. Ha meglátom a dokimat a vérnyomásom felugrik 160-ra, a pulzusom meg 140-re. A havi vizsgálat előtt már napokkal alig tudtam aludni, rémálmok gyötörtek. De muszáj volt túltennem magam rajta, és kibírni. Soha nem kockáztattam volna meg, hogy nem megyek el egy vizsgálatra ezért, pedig tényleg rettentesen féltem, és szörnyen égőnek is éreztem, hogy kedves a dokim, jófej, én meg úgy félek, mintha legalább a kivégző osztag elé kellene állnom.
2014. júl. 3. 06:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Akkor ha valaha is akarsz gyereket, akkor pont itt az ideje elkezdened foglalkozni ezzel a fóbiáddal.

Kezeltesd magad, hogy mire aktuális lesz a gyerekvállalás, ne az legyen a legnagyobb problémád, hogy összetojod magad egy tű láttán.

2014. júl. 3. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
a fóbiákat csak úgy lehet legyőzni, ha szembenézel a félelmeddel. Ennél jobb alkalmad soha nem lesz. Amúgy nekem is volt. Ma már nem érdekek ha bökdösnek.
2014. júl. 3. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
76%
2szer szültem,egyszer se volt kapásból branül a kezemben.
2014. júl. 3. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!