Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Mikor kell először menni a...

Mikor kell először menni a védőnőhöz? Kell beutaló?

Figyelt kérdés
Az orvosom szerint ráérek 3 hét múlva esedékes controll után menni, akkor 10 hetes leszek.
2014. júl. 8. 18:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Amikor a nőgyógyász kiadja a papírt, hogy élő terhességről van szó (van szívhang) akkor azzal lehet menni.
2014. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Igaza van ráérsz és nem kell beutaló de telefonálj oda és kérj időpontott.35hkm
2014. júl. 8. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
Szerintem a védőnő kukk felesleges, ha valaki rendszeresen jár orvoshoz.
2014. júl. 8. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Hát nem felesleges mert pl nekem ő adta az összes beutalót eddig ő mér vérnyomás néz vizeletett. A kiskönyvbe is ő írt be mindent.. szóval azért nem felesleges..35hkm

ja és neki van ideje elmagyarázni a folgokat amit pl elfelejtettél a dokitól megkérdezni. Nekem a doki által kiadott értékeket mindig elmagyarázza főleg a diagrammokat...

2014. júl. 8. 20:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egyáltalán nem felesleges a védőnő! Sőt! Miután megszületik a baba, utána is hozzá kell majd járni tanácsadásra a gyerekkel! A kiskönyvet is csak ő adhatja ki és csak ő írhat bele! A háziorvos max csak a vérvételre, az esetleges genetikai vizsgálatra, és a belgyógyászatra ad beutalót! Kedves kérdező! Szerintem már a most kapott eredménnyel mehetsz a védőnőhöz, de a lényeg az, hogy mindenképp menj el hozzá még a 12 hetes uh előtt, mert ott már kötelezően kérik a kiskönyvet!


30 hkm

2014. júl. 14. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!