Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Debrecenben kit ajánlotok?...

Debrecenben kit ajánlotok? DR. Török Olga vagy DR. Székely Péter?

Figyelt kérdés
Szeretném jó kezekben tudni magam és ikerbabáimat is, fontos, hogy jó szakember legyen!
2014. júl. 18. 07:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Szia! Én dr Török Olgához járok, ő a fogadott orvosom. Nekem egy professzor ajánlotta őt, ugy gondoltuk, hogy problémás lehet a terhességem. Szerencsére eddig minden rendben van. Teljesen meg vagyok vele elégedve, feleslegesen nem hív. Néha kicsit nyers a modora, de én nem is szeretem az olyan nőgyógyászt, aki "nyálas". Az asszisztense is nagyon kedves. Szüléskor még nem tudom, hogy mennyit adok neki. 32 hetes terhes vagyok.
2014. júl. 20. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kedves válaszíró! Mindig a magánrendelőjébe hív, vagy a Klinikára is szokott? A szülési tarifára még egyáltalán nem kérdeztél rá? Egy terhesgondozás mennyibe kerül? Ha a Klinikára hív, ott is fizetsz? Ha kérdésed van, telefonon fel lehet hívni?
2014. júl. 21. 15:18
 3/4 anonim ***** válasza:

A Klinikára eddig csak az ultrahangok alkalmával hívott, egyébként a magánrendelőbe. Ott 5000 ft egy alkalom, ami más orvosnál több ugy hallottam. A szülésre nem kérdeztem rá, lehet nem is fogok, teszek valamennyit a borítékba. Egy kicsit cikinek érzem, de lehet, hogy nem az.

Az asszisztensét lehet hívni, ha időpontot akarsz kérni, illetve ő válaszol minden kérdésre, ha a doktornővel akarsz beszélni, akkor a klinikát kell hívnod. Én még nem hívtam, csak egyszer az elején, az asszisztenssel mindent meg tudtam beszélni.

A vége fele lehet sűrűbben fog hívni, majd meglátjuk.

2014. júl. 21. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Várom még mások tapasztalatát is!
2014. júl. 21. 17:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!