Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Infókat várnék a következő...

Lienah kérdése:

Infókat várnék a következő 18. kerületi nőgyógyászokról (saját tapasztalat alapján, a google-t én is ismerem)? Dr. Séra Péter, Dr. Horváth Zsolt illetve Dr. Heylmann Katalin?

Figyelt kérdés

Drága jó doktorom Dr. Tolnay Lajos elhagyja az SZTK-t (az utolsó pillanatban közölte velem...), így új orvost kell találnom (ahova megy, én oda nem tudok utánamenni)... Örülnék ha a felsorolt 3 közül választhatnék (bár 1-ről csak rosszakat hallottam eddig), éppen ezért kiváncsi vagyok a véleményetekre.

Köszönöm



2014. jan. 24. 13:13
 1/9 anonim ***** válasza:
Hova megy a Tolnay doktor? A Horvath Zsoltrol nemreg hallottam h egy szadista bunko....oda ne menj. Sera Peter jo.
2014. jan. 25. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Állitólag már se a pestszentlőrinci, se a pestszentimrei SZTK-ban nem fog rendelni, mint ahogy a Dél-pesti kórházban sem...

Azt mondta, ha nagyon akarok utána mehetek az Örs vezér téri SZTK-ba. Február 1-től ott rendel...

Dr. Heylmann Katalinról nem tudsz valamit?

2014. jan. 26. 14:08
 3/9 anonim ***** válasza:
En ugy tudom, h o gyereknogyogyasz de lehet, h tevedek. Nem ismerem sajna. Ezek szerint akkor lehet Tolnaynal maradni csak masik sztk? Mar kezdtem megijedni nem akarok valtani.
2014. jan. 26. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

Jajj neeee. Pedig úgy "kinéztem magamnak" az "öregasszonyt... De azért bepróbálkozok nála, hátha mégis elvállal...:)

Ami Tolnay doktort illeti, igen, maradhatsz nála de akkor utána kell mennek az Örs vezér téri SZTK-ba...

2014. jan. 27. 07:50
 5/9 anonim ***** válasza:
Én a Séra Péternél vagyok,de mostanában már ő se úgy áll a betegeihez,ahogy régebben. Ez nem csak az én véleményem,hanem több kismamával beszélgettem erről. Heylmann Katalinnál egyszer voltam,de soha többet nem is akarok menni hozzá,számomra nagyon bunkó stílusa volt,és eléggé lekezelő. Horváth Zsoltról nem hallottam és nem is voltam nála,így nem nyilatkozok. :)
2014. jan. 28. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Hál Istennek Tolnay doktor se gondolta, hogy "elhagyom", így mehetek utána az Örsre:-)
2014. febr. 1. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:

Csalódtam az összesben, így jelenleg másik dokit kell választanom....

Tolnay doktorúr, csak azt felejtette el közölni, hogy olyan rossz a vér-vizelet eredményem, hogy az kezelést igényel (de még csak nem is adta ki a leletem, csak most, hogy elmegy dobta utánam e-mailen...). Szégyellje magát.

A Séra ma simán majd fellökött (én vérvételről tartottam ki az épületből), hiába álltam arrébb (simán le se tojta, hogy kismama vagyok.).

Horváth doktorúrról csupa rosszat hallottam, köszönöm inkább nem kísérleteznék vele...

Heylmann doktornőről meg csak annyit, hogy úgy kezdtem a beszélgetést, hogy 26hetes terhes vagyok, rosszak lettek a leleteim (mondtam, hogy a Tolnay lelép, hozzá meg kértem már időpontot, de nem lehetne mégis, hogy valamikor előrébbvegyen, mert gond van) és SOS-be kéne találnom valakit aki rám (illetve inkább a picire) néz... Megkérdezte mégegyszer, hogy hány hetes terhes is vagyok. Elismételtem, majd pikirt hangon közölte, hogy 26hetesen kb senki sem fog vállalni (merthogy nem az elejétől fogva kezeltek....) és ő se, mert ő különben sem vállal terheseket, elég neki az az 1 nap, hogy ellássa a nőgyógyászati teendőket. Erre mondtam neki, hogy amikor időpontot adtak akkor is tudták, hogy terhes vagyok, senki egy szóval nem mondta hogy nem vállal terhesgondozást.. Erre közölte, hogy akkor férreértés történt, de ő nem ér rá ezzel foglalkozni, majd épphogy rám nem csapta a kagylót.

Azthittem sírva fakadok... Kínomba felhívtam a háziorvosom, hogy most mit csináljak, azt mondta ha nagy a gáz (felsorolta, hogy mik lehetnek) akkor dél-pesti ügyelet. Ha "nem" akkor hétfőn első dolgom újabb vér-vizelet és egy nődokit újítani SOS!!!. Nah így lesz magándokim egy vagyonért (és hozzáteszem, hogy ő is csak azért vállal be mert ismerőse ismerőse vagyok...).

Szégyen ez a magyar egészségügy, de ha bármi baja lesz a picimnek....

2014. febr. 3. 13:55
 8/9 anonim ***** válasza:
Hát furi, hogy a Tolnay így bánt veled, velem mindig normális volt, pedig az agyára mehettem mert minden leletemet végig kérdeztem, hogy ez most mért ennyi meg annyi:-) Szerintem próbáld meg a dél pestiben pl. Csütörtöki Attilát, vagy Páczai Anitát, több ismerősöm is hozzájuk jár és nagyon meg vannak elégedve. Igaz, hogy akkor a kórházba kell bejárnod hozzájuk, de ha a 18ban laksz akkor a 36ossal pár perc.
2014. febr. 3. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm Nicola, már megtaláltam a nekem való dokit. Legalábbis remélem benne nem fogok csalódni úgy mint a Tolnay dokiban (pedig annyira szimpatikus volt....).

Hááát, más és más a tapasztalat. Ha te meg vagy elégedve vele az csak jó. Amúgy az új dokim is dél-pestis, Dr. Weidner Andrásnak hívják, egy ismerősöm ajánlotta.

2014. febr. 4. 08:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!