Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Szerintetek 17 hetesen megtudj...

Szerintetek 17 hetesen megtudja majd mondani a doki a pindúrkám nemét?

Figyelt kérdés
Sziasztok! :) Egy olyan kérdésem lenne, hogy ha sima sztk-s rendelésre megyek ( Dombóvárra) január 9-én elvileg még 17 hetesen, de 10-én már 18 hetesek leszünk, akkor a dokibácsi, már megtudja tippelni, hogy vagyok kukis vagy nunis? :) Leírhatatlanul izgatott vagyok és kíváncsi, mert első első babócánk!:) Másoktól hallom, hogy érzik már az első pillanattól, hogy fiu-e vagy lány, de én nem érzek semmit? Én nagyon leányzót szeretnék, párom fiúcskát. :) De persze mindegy , mert már izgatottan várjuk! :) Ha valakinek van valami tapasztalata, esetleg 17-18 hetesen képe, nagyon örülnék ha megosztaná velem! Köszönöm előre is! :)

2013. dec. 20. 18:23
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsi, kissé kapkodva írtam. :D
2013. dec. 20. 18:26
 2/10 anonim ***** válasza:
Szia! :) Lehetséges, hogy ilyenkor már meg tudják mondani, én 19 hetesen és 1 naposan tudtam meg, hogy kisfiúnk lesz :) Én is éreztem a legelejétől kezdve.
2013. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
de szuper! Gratulálok nektek! :) Köszönöm, hogy megosztottad velem! :)
2013. dec. 20. 18:38
 4/10 anonim ***** válasza:
61%
Ha szupcsi az ulcsihangos gépecske, akkor megmondja a dokibácsi. Ha régi szarcsi, akkor nem bizti.
2013. dec. 20. 18:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
65%

#4-nek igaza van.

Itt felnőtt, értelmes nők vannak. Attól, hogy terhesek vagyunk, még nem kell gügyögnünk egymáshoz. Azt majd a babádnak csináld!

2013. dec. 20. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Nekem azt mondta a doki, hogy ha megmutatja magát, akkor 17-18 hetesen már meg fogja tudni mondani.

Egyébként nekem sincs semmi megérzésem ezzel kapcsolatban, de a párom az első pillanattól kezdve, azt mondja, hogy tuti csajszi lesz :)

13 hetes vagyok

2013. dec. 20. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
4-es,már rég nevettem ennyit,köszi!:D Szupcsi választ adtál,egy szarcsi kérdésre:D Elnézést kérdező,de ezt nem bírtam nem kommentálni:D
2013. dec. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Èn èpp tegnap voltam uhn 15+4hkm ès egyèrtelműen megàllapítható volt hogy fiú. Meg feldolgozàs alatt van az informàció mert hiztos voltam benne hogy lànyom lehet csak. :-)
2013. dec. 20. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kolléganőm 13 hetes terhes és az uh-n megállapították, hogy kislánya lesz.
2013. dec. 21. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Ha nektek a dokibácsi vagy a kuki, nuni szó gügyögés, akkor elég savanyú és unalmas emberek lehettek! Ezen az oldalon tényleg mindenbe beletud valaki kötni! Ha valakinek nem tetszik nem kommentel, ennyi az egész! Legalább is én úgy szoktam! ;)A többieknek meg köszönöm a válaszokat! :)
2013. dec. 26. 11:16

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!