Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Veletek is közvetlen a nőgyógy...

Veletek is közvetlen a nőgyógyászotok?

Figyelt kérdés

Régóta ismerjük egymást,nála szültem az első gyerekemet is.Most is volt uh-s ciklus követés egyebek.Szóval elég sokat találkozunk.Nem idős doki.

És néha észreveszem,hogy tegez,meg szia-val köszön.

Ti hogy reagálnátok erre?


2014. júl. 23. 14:39
 1/6 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem is idős, és sokszor is találkoztok, simán belefér. Én örülnék neki, legalább nem távolságtartó.
2014. júl. 23. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%
Én 9 éve járok egy dokihoz. Mi is sziával köszônünk, tegezzük egymást. Olyanok vagyunk mint 2 barát.
2014. júl. 23. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Mi is tegezzük egymást, viberen beszélünk nap, mint nap és képeket is szokott kérni az első babámról. Férjemmel szintén szokott beszélni, és jóban is vannak, pedig egy átlagos magándoki-beteg viszonyunk van. Ha kell, akár éjszaka is hívhatom. Jelenleg a második babámat várom. Nekem így sokkal könnyebb és nyugodtabbak vagyunk!!
2014. júl. 24. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Szerintetek a következő találkozásunknál felajánlhatom neki hogy tegeződjünk?

Sokkal egyszerűbb lenne :)

2014. júl. 24. 11:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Szerintem igen. Pláne ha ennyire közvetlen.
2014. júl. 25. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szerintem is kezdeményezheted.


Az én dokim is nagyon közvetlen. Bár mi nem tegeződünk, ő már idősebb, én 23 évesen kerültem hozzá. Elég gyorsan egy hullámhosszra kerültünk, ott töltötte gyakorlati éveit ahol én felnőttem, és rólam mindig eszébe jutnak azok az évek, szeret róla mesélni, meg úgy bármiről jókat szoktunk beszélgetni. Amikor az első gyerekkel mentünk be a kórházba, hogy szivárog a víz, vizsgálat után mondta, hogy ma szülünk, hajrá, és adott egy puszit. Mikor a második pozitív teszttel mentem hozzá 3 év múlva, ismét puszival és széles mosollyal fogadott. Biztos van akinek ez már sok, de nekem nagyon fontos, hogy ilyen jó kapcsolatban legyek az orvossal akire magamat és a gyerekeimet bízom.

2014. júl. 27. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!