Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A házi orvos által adott...

A házi orvos által adott beutalót (vérvétel) pontosan a 12. héten kell megcsináltatni?

Figyelt kérdés
2014. júl. 26. 11:19
 1/5 anonim ***** válasza:

Nálunk a 12 hetes genetikai ultrahangra már vinni kellett az első vérvétel eredményét.

Szóval ha jók az infóim akkor a 12. hét előtt kell elmenni rá.

2014. júl. 26. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Az vicces, hogy 1 éve szültem, és most várom a másodikat, de nem emlékeztem rá én sem :) új a háziorvosunk, kb mért egy vérnyomást nekem és ennyi. Nőgyógyászhoz magánklinikára járok, úgyhogy benne megbízom. Ő adott beutalót a 10.héten vérvételre. Nem mondta, hogy a 12.héten is kellene megint. Vagyis amire akkor kell majd mennem az a kombinàlt szűrés.
2014. júl. 26. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
igen,a 12.héten megyek én is a magán orvosomhoz a kombinált tesztre csak ezt nem tudom,de hétfőn megyek a védőnőhöz és megbeszélem vele.A magán dokim nem túl bőbeszédű és csak azt mondja el ami rátatozik mármint a nőgyógyászati részére gondolok
2014. júl. 26. 13:22
 4/5 Ditta323 ***** válasza:
Ha jól emlékszem én a 8-10 hét közt voltam. Kicsit rossz a memóriám, pedig még csak most állok az utolsó vérvétel előtt. Amúgy nekem a védőnő adta a beutalókat. Háziorvosom csak 1* látott mikor a belgógy vizsgálatot csinálta.
2014. júl. 26. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
A vérvételes eredménnyel kellett mennem a 12.heti uh-ra.Anélkül nem is fogadtak volna! Úgy néz ki mindenhol más... :)
2014. aug. 4. 22:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!