Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ti hanyadik terhességihéten...

Ti hanyadik terhességihéten mentetek először vizsgálatra?

Figyelt kérdés
Első terhességemnél a 6.-on mentem, szinte lecseszett az orvos mért megyek ilyen korán. most lehet várok akkor még egy hetet és a 7. megyek...vagy az is korai?
2014. júl. 30. 17:40
 1/6 anonim ***** válasza:
Én elvileg 6+4naposan voltam, volt már szívhang.
2014. júl. 30. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Nem is értem, miért cseszett le. :-O egyrészt a 6. héten már nagy eséllyel van szívhang, másrészt nem árt tudni, jó helyen tapadt-e meg a babó. Én 5 hetesen mentem először. Szívhang még nem volt ugyan, de megnyugodtam, hogy nem méhen kívüli. :) 1 hét múlva már szívhang is volt. :) szerintem teljesen rendben van a 6. heti dokilátogatás.


8 hetes kismami

2014. júl. 30. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Elsőnél 4 hetesen mentem (clostit szedtem mennem kellett eredménytől függetlenül).Petezsákot láttunk.

Másodiknál menszi szerint 6 hetes voltam,de később fogant így akkor is csak petezsákot làttunk.Doki nem cseszett le :)

2014. júl. 30. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nem mentél korán, én is ennyi idősen mentem anno. Menj másik dokihoz, aki normálisabban áll a dolgokhoz!
2014. júl. 30. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 Margit84 ***** válasza:
8+3 hetesen mentem. De azért ilyen későn, mert eddigre kaptam csak időpontot.
2014. júl. 30. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:

itt nálunk nincs sok választás és a kisfiam miatt nem tudok másik városba menni emiatt. most ehhez az orvoshoz megyek, aztán esetleg később nézek valaki mást, akinél meg is szülök.

köszi a válaszokat. én is valahogy így gondoltam.na a 7.-en elmegyek én is.

2014. júl. 31. 14:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!