Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » A 32. heti vérvételre éhgyomor...

A 32. heti vérvételre éhgyomorral kell menni?

Figyelt kérdés
Nem emlékszem már mit mondtak, és holnap reggel mennék. Csinálnak teljes vérkép, cukor, vas, vizelet vizsgálat, vércsoport meghatározás. Köszi a segítséget.

2014. aug. 3. 20:37
 1/7 anonim ***** válasza:
Igen, a cukor miatt!
2014. aug. 3. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nálunk a 32. heti vérvétel tesztreggelis. Meg kell enni 1 zsemlét és 2 dl tejet és rá egy órára kell a vért levetetni.Én kaptam egy kis papírt még a terhesség elején a védőnőtől azon minden fel van tüntetve,hogy melyik vérvétel hányadik héten,éhgyomri vagy nem stb...
2014. aug. 3. 22:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Akkor inkább beszélek védőnővel. A terhesség alatt költöztem, és itt a vizsgálatok is mások, amit meg az elején kaptam papirt nincs rajta hogy lehet e enni. Egyébként cukros lettem, ott hetente van vérvétel. Nem is ihatok tejet egyáltalán, mondjuk eddig se ittam meg.
2014. aug. 4. 06:35
 4/7 Ditta323 ***** válasza:

Ha cukrot is néznek akkor valószinű. De jobban jársz ha megkérded.

Nálunk a 24. heti cukorterhelés után csak most kellett mennem 34. héten és csak teljes vérképet illetve ellenanyagot néznek.

2014. aug. 4. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

32??

B.szus most vagy nekem elavult a "kistudakozóm" vagy mindenhol más.


Nekem 36.hétre van ez írva.. Vagy mindenhol más??

32hkm

2014. aug. 4. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Ditta323 ***** válasza:
Kedves utolsó. Ahogy itt olvasgattam én is néztem párszor, de arra jutottam, hogy mindenhol más.
2014. aug. 7. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Végül nekem éhgyomorra volt. És az a tapasztalat, hogy mindenhol más. Nekünk elvileg nem lesz itt több vérvétel. De terhesség elején a megye másik városban kapott lista szerint meg lenne egy 36. héten is. Legjobban járunk ha a saját védőnőnket kérdezzük meg!
2014. aug. 8. 14:30

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!