Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » JÓ nőgyógyászt keresek,...

JÓ nőgyógyászt keresek, akinél lehet szülni. Esetleg valaki? (Budapesten)

Figyelt kérdés
Jelenleg a 15. kerületbe lakom és a 19.be vagyok bejelentve.Tudtok nekem valakit ajánlani?Lehet magán is, de elérhető áron. Köszönöm!!!
2014. aug. 27. 13:01
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Ez engem is érdekelne... Konkrétan segíteni sajnos nem tudok.
2014. aug. 27. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
Én csak ajánlani tudom a nőgyógyászom, a második gyermekünket várjuk, újra nála fogok szülni. Az Örsön van a magánrendelése /12 ezer a terhesgondozás alkalmanként, a szülés 100 ezer/, és a Bajcsyban dolgozik, ott lehet szülni. Az árai szerintem nagyon korrektek főleg úgy, hogy ő is nagyon korrekt. Nem rendelget folyamatosan vissza, ha zökkenőmentes a terhesség. Ha érdekel, megírom priviben a nevét.
2014. aug. 27. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
Dr. Varga-Horgosi Ágnes, nagyon ajánlom!
2014. aug. 27. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Szent Istvan korhaz, dr.koiss robert.maximalisan termeszetes szules parti.en 4kg os babat szultem nala szulesznonek (csuros erzsike)koszonhetoen gatvedelemmel.(itt nagyon ugyesek benne).minden fajdalomcsllapito nelkul.vasarnap hajnalban 15perc alatt beert a korhazba.aztan minden nap meg is latogatott.rettentoen nyugodt kedves ember.es nagyon ovatos,finom.az allenal van a maganrendelje am gyonyoru...10ezer a terhesgondozas,szulesre arat nem mond.tenyleg csak ajanlani tudom.en vizben szerettem volna szulni teljes mertekben tamogatott is benne csak nagyon elhuzodott a kitolasi szakasz(3,5ora volt) es masfel ora utan kimasztam a kadbol mert mer nem volt kenyelmes.
2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Írtam üzit :)
2014. aug. 27. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
dr. Bárány János
2014. aug. 27. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:

Dr. Demeter Attila, a Szent Imrében van szerződése, a magánrendelése a MOM Parkban van. A magánrendelés 8-10.000 (számlával!), szülésre összeget nem mond, de bármennyit adsz, megköszöni.


Szülés után is bejött rám nézni minden nap. Ráadásul sok komplikáció lépett fel egyszerre szülés közben, szerintem rajta múlt, hogy sem nekem, sem a babának nem lett károsodása. Ha otthon szülök, akkor ott halunk meg mindketten.


Nagyon alapos, jó szakember, elkötelezett a munkája iránt. Semmilyen "párti", minden kérdésre szakszerű, prompt választ ad. Nőgyógyászként és szülészként is maximálisan meg vagyok elégedve vele. A másik szakterülete az onkológia.

2014. aug. 27. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
Dr. Demjén Zoltán László. Újpesten van a magánrendelője 10 000 Ft egy vizsgálat, amúgy a Honvéd kórházban praktizál.Én maximálisan meg voltam elégedve a doktor úrral és a kórházzal is. 5 hónapos baba anyukája
2014. aug. 27. 20:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a segítséget!
2014. aug. 28. 05:58
 10/11 anonim ***** válasza:
Dr. Varsányi Hajnalka. A Váci utcában van a magánrendelője, egyébként az István kórházban dolgozik. Már jó ideje a szakmában van, érti a dolgát. Emellett kedves, empatikus, készségesen válaszol a kérdésekre, óvatosan vizsgál, alapos. Hétvégén is elérhető. Én már 2x szültem nála, legutóbb 1 hónapja: ikreket. Egy élmény volt vele a terhesgondozás. Csakis hozzá mennék legközelebb is. Egyetlen hátránya, hogy a magánrendelés van, hogy csúszni szokott, de szerintem még így is bőven megéri hozzá járni. A magánrendelőjében van UH, amivel minden terhesgondozáson meg is néz. 1 alkalom 12000 ft.
2014. aug. 29. 01:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!