Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Valaki ismer Budapesten jó...

Valaki ismer Budapesten jó nőgyógyászt?

Figyelt kérdés
Sziasztok.Napok óta böngészem a netet és keresgélek,de nem tudok dönteni.Első babánkat szeretnénk a férjemmel,türelmes és kedves magándokit keresnék; ha lehet főleg 1.2.12.13.5.6. kerület környékén.Magánrendelés is szóba jöhet.Ha árakat vagy webhivatkozást is írnátok azt külön megköszönném!Ill.van valakinek valamilyen tapasztalata az ops nőgyógyászati magán klinikával?Előre is köszönöm,ha válaszoltok!

2014. jan. 11. 12:18
 1/10 A kérdező kommentje:
Bocsánat picit elírtam; magán klinika/intézet is szóba jöhet.Minden infó érdekel.Köszönöm!
2014. jan. 11. 12:21
 2/10 anonim ***** válasza:
Szerintem először válassz kórházat, hogy hol szeretnél szülni, és utána onnan dokit. Minden kórházban vannak jó orvosok. Én a Szent Imrében szültem, azt ajánlom.
2014. jan. 11. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Értem.Köszönöm.2 éve költöztünk fel Budapestre vidékről.Nem ismerem az itteni kórházakat.A Szent Imrét akkor ezek szerint ajánlod.Megnézem.
2014. jan. 11. 13:09
 4/10 anonim ***** válasza:

Igen, a Szent Imrét én is javaslom. Ott szültem, maximálisan elégedett vagyok. dr Bálint Balázst ajánlom, csak nagyon nehéz hozzá bekerülni. Mindenki őt akarja... :D

[link]

2014. jan. 11. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a segítséget.Legalább már eltudok indulni!
2014. jan. 11. 14:46
 6/10 anonim ***** válasza:
Első vagyok, a Szent Imrében dr. Tasi Róbertnél szültem. Nagyon ajánlom. :)
2014. jan. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Róbert Klinikát nagyon tudom ajánlani,ott dr.Rucz Árpádot és Zachár Erika szülésznőt.

10 hónapja szültem ott,nagyon elégedett voltam mindennel,természetes szülés(gátvédelem pártiak),nem nagyon erőltetnek semmit a kismamára,szülés utána az apuka is bent aludhat a kórházban,ha szeretne.

Negatívum annyi,hogy nem olcsó,bár ha a magánorvos/fogadott szülésznő/magánszoba sem sokkal jön ki olcsóbban szerintem egy rendes kórházban,és itt a Róbertben legalább az ügyeletes csecsemősök,nővérek is segítőkészek voltak.


Ha "rendes" kórházat szeretnél választani,akkor én is Szent Imrét ajánlom(őket néztem még),bár nemrég volt osztályvezető váltás,és azóta állítólag sok minden megváltozott,több szülésznő és orvos is eljött.Egyszer voltam Guttmann Orsolya doktornőnél,akkor őt többen dicsérték kedves volt,fiatal,de végül ugye a Róbert mellett döntöttem:)

2014. jan. 12. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én az Uzsokit tudom ajánlani és az ott dolgozó profi gárdát. Egy nőgyógyász doktornőt tudok ott ajánlani, szigorú, de odafigyel minden betegére, elérhető, precíz.

A Keletinél van a magánrendelője.

2014. jan. 14. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Kedves Utolsó,megírnád akár priviben is a doktornő nevét?
2014. jan. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ.Éppen egy magándoki, és a Róbert Károly magán.klinik. között vacilálok én is.Majd meglátjuk. :-) Februárban szeretnék úgy is menni.Aztán ha sikerűl eldönteni megírom a tapasztalatom,ha érdekel valakit.:-)
2014. jan. 16. 12:03

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!