Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Ikerterhességgel mindenkinek...

Ikerterhességgel mindenkinek be kell feküdni idő előtt kórházba?

Figyelt kérdés
24.hét után,így olvastam.
2014. aug. 31. 08:58
 1/7 anonim ***** válasza:
Kórházanként eltérő a protokoll. Ahol én szültem ott 28 hetesen fektetik be az egyébként problémamentes iker terheseket.
2014. aug. 31. 09:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Pontosan. Nekem is vannak ikreim (is). Fb-s ikres csoportokban gyakran előjön kérdésként. Van olyan város, illetve kórház, hogy igen, mindenkinek be kell feküdni a vége felé. (értelmét nem látom egyébként, valamint nem kötelező, hisz nem kötelezhetik az anyukát). Nálunk, Győrben ilyen szerencsére nincs. Ha nem indokolja semmi, nem kell. Én 36 hetesen szültem, és nem kellett befeküdnöm.
2014. aug. 31. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
37. hét végén kellett befeküdnöm, másnap megszültem.
2014. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Én a SOTE II.-n szültem őket, ott sem kellett szülés előtt befeküdni, ha minden rendben volt.
2014. aug. 31. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Én sem szeretnék!
2014. aug. 31. 20:44
 6/7 anonim ***** válasza:
Az Istvánban szültem és nem kellett befeküdnöm szülés előtt.
2014. szept. 1. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim válasza:
Ausztriában egyáltalán nem kell befeküdni. 37. hétre szültem. Ha nem lett volna az utolsó 4 héten olyan óriási a pocakom itt dolgozhattam volna is az utolsó pillanatig (a 34. hétig dolgoztam is).
2014. szept. 16. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!