Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Terhesen be lehet feküdni...

Terhesen be lehet feküdni pszichiátriai osztályon való kivizsgálásra önkéntesen?

Figyelt kérdés

2014. aug. 6. 11:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
100%
Be, igen. De nem biztos, hogy befektetnek, jobban szeretik az ambuláns betegeket.
2014. aug. 6. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
27%

Igen,de miért,mi bajod?

Ha befeküdsz,egy életen át rajtad lesz ez a bélyeg,és egy esetleges válásnál simán az apukának ítélhetnék arra hivatkozva,hogy nem vagy beszámítható.

2014. aug. 6. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
76%
Utolsó. Ez azért nem így van.
2014. aug. 6. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 A kérdező kommentje:
Ideges , ingerült vagyok , van már kettő 3 év alatti gyermekem , akikkel sajnos már nem tudok úgy foglalkozni , ahogyan kellene...sokszor nagyon édesek meg aranyosak , de érzem , h. nem tudok olyankor úgy örülni , mint ahogy más normális anya... van hogy elvonulok tőlük és sírok vagy negyed órán át , ez van amikor rosszalkodnak is...pedig ajánlotta már a védőnő , h. picit a popsijára lehet csapni , ha a szóból nem ért...de az az igazság , h. nem akarom őket bántalmazni se testileg se lelkileg.Olyan is előfordul , h. mikor alszanak bebújok a fürdőbe és csak káromkodok magamban vagy fél órán keresztül...Ezek mondjuk szerintem annak köszönhetőek , h. párom egész nap dolgozik , és nem bírom elviselni a degenerált úszítgatós csicskáztatós igénytelen családját...Albérletben laktunk a belvárosi lakásukban , de idekényszerültünk hozzájuk , mert volt elmaradott számlatartozásuk és kikapcsoltak mindent...év elejétől lakunk itt...kb szept.-okt. lesz mire kitudjuk fizetni utánuk a dolgokat...de úgy képzeljétek el , h. a sz*rt nem tudják kisúrolni a wc-ből maguk után...ki kell őket szolgálnom úgy 2 gyerek mellett terhesen , ahogy azt más nő szerintem nem bírná...Párom nyugtatgat , h. bírjam ki...De tegnap este is volt egy kemény helyzet...Úgy tűnik villanszámlát nem tudjuk mind befizetni ezért párom esti maszekra akart menni...nem tetszett annyira , mert így is keveset van velünk , de apucikája ebbe is belepofázik , hogy ne menjen legyen a családjával...aha az a családjával levés az apucikájának arról szól , h. mindent megszerel majd nekik...hát rohadjon meg...azért , mert itt lehetünk minden sz*rt be kell nyelni...3 év alatt 1 x nem volt olyan , h. rájuk lehetett volna bízni akár melyik gyerkőcöt is , h. kimozduljunk a párommal kettesben...de persze az ő lakásukba nem jöhet babysitter sem...ezt ti hogy oldanátok meg?Másrészt a gyerekeket is úszítják én mondok nekik valamit...ők direkt az ellenkezőjét...már nem lehet bírni...és tudom , h. nem a gyerekek a hibásak , de sajnos nagyon feltudnak húzni és sírással vezetem le...Ráadásul az ő lakásukba kényszerülünk visszamenni , ameddig én nem mehetek dolgozni...ugyanis hitelt nem tudunk felvenni , egy olyan albérlet amiben elférnénk a 3 gyerekkel nagyon drága...és elméletileg most már náluk nem kéne albérletet fizetni , mert hogy letudjuk a tartozásukat...na de ott is biztos lesz pofázás , hogy mert az ő lakásukban lakunk pattogjak úgy ahogy ők mondják..mit ajánlotok mit tegyek...nyissam ki nagyon a számat és álljak nekik...de ha kiraknak mi lesz? Nekem apum nincs , anyum egyedül maradt egy hiteles lakással , épphogy csak nem hal éhen..és az is csak 1 szobás...:SMondom albérletet nem tudnánk megfizetni.:(
2014. aug. 6. 11:52
 5/32 A kérdező kommentje:
Egyébként már nem tudom eldönteni , h. ez tök normális dolgo , h. nekem kell mindent megcsinálnom és nyalnom a seggük , mert itt lehetünk , vagy beteg vagyok , h. ennyi mindent eltűrök?Lehet valami nyugtatóval el lehetne őket viselni , habár nagyon ellenzem , de inkább , minthogy egész nap terhesen idegeskedjek meg depressziós legyek...vagy nem?:S
2014. aug. 6. 11:56
 6/32 A kérdező kommentje:
Jajj elnézést terhesen be nem vennék semmiféle gyógyszert... a továbbiakban gondoltam , amíg nem tudnánk saját lakáshoz jutni...
2014. aug. 6. 11:58
 7/32 anonim ***** válasza:
100%

Nem szorulsz pszichiátriai kezelésre. Bár nem értem, miért kellett a 3.gyerek, ismertétek a korlátozott anyagi lehetőségeiteket, tudtad, hogy ha nem fogjátok tudni kinyögni a számlákat, egy opció lesz az, hogy apósékhoz kényszerültök.

És igen, időseknél még áll a szabály: 'amíg a házában élsz, az van amit ő akar.'

2014. aug. 6. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
100%
Tehát te be akarsz feküdni szülésig egy pszichiátriára? Gyerekeket ki látná el? Vagy ezt hogy képzelted?
2014. aug. 6. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 A kérdező kommentje:
Nem , nem...az ő belvárosi lakásukban laktunk eddig...de fizettünk albárletet , de sokkal kevesebbet , mint bárhol kellett volna...de nekik volt számlatartozásuk ez most januárban derült ki...gáz , villany , közösköltség , víz...kb 800.000 ft-nyi.De ugye albérleti díjra hivatkozva mondhattuk nekik , h. ne szóljanak már bele , h. hogyan rendezkedünk be...és megbeszéltük , h. kifizetjük mi a tartozásukat ellenben itt lehetünk...de ezért ők a túlságosan is sokat várnak már el tőlünk...igaz azt mondták cserébe nem kellesz semennyi albérleti díj.Ez nekünk azért jó , mert félretudnánk tenni saját lakás vásárláshoz...na de most akkor , ha visszamegyünk ősszel , akkor továbbra is tűrjem el az ugatásukat , h. mert az ő belvárosi lakásukban lakhatunk csicskáskodnom kell nekik?Ez a normális dolog máshol is és csak én fújom fel , vagy tényleg ennyire r*hadékok...?(Nem a takarítással meg a főzéssel van a bajom , habár sztem dúrva , h. szó szerint a sz*ros cuccukat dobják be a mosógépbe a gyerek ruhák közé...én meg azt teregessem...Másrészt kitakarítok és negyed óra múlva ismét tiszta mocsok minden...mikor örülök , h. ilyen állapotban meg tudom egyártalán csinálni , hogy a gyerekeim ne a putriban legyenek...pl.: porszívózás felmosás után sáros lábbal végigmásznak , mikor a kisebbik gyerek még kúszik mászik a földön...
2014. aug. 6. 12:08
 10/32 anonim ***** válasza:
Így sem túl rózsás a helyzet, de csak bemondásra nem fognak befektetni. Addig mi lenne a gyerekekkel? Addig magukra hagynád míg el nem sikerül onnan költözi?
2014. aug. 6. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!