Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Méhszájvizsgálat miatt barnázh...

Méhszájvizsgálat miatt barnázhatok?

Figyelt kérdés
Sziasztok 23 hkm vagyok tegnap voltam méhszájvizsgálaton ahol egyébként mindent rendben talált az orvosom,zárva vagyok. Csinált uh.-ot is ott is minden oké. Majd ahogy hazajöttem wc-re menve szembesültem vele,h barna folyásos a tisztaságim. Még ma is volt egy kevés. Járt már valaki így? Első baba és eddig problémamentes terhesség.
2014. szept. 5. 16:07
 1/9 anonim ***** válasza:
ne izgulj.. igen előfordulhat... semmi baj nincs
2014. szept. 5. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Várom válaszaitokat!
2014. szept. 5. 16:37
 3/9 anonim ***** válasza:

Én még soha.

Én is 23 hetes vagyok,de már a második babámat várom.

2014. szept. 5. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Nekem 3 napig tartott a vizsgálat után, azt mondta a doki normális.
2014. szept. 5. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Úgy látom,h tisztul, már csak pár csepp és már világosabb is. :) Köszönöm a válaszaitokat!
2014. szept. 6. 12:26
 6/9 anonim ***** válasza:

Szia

nekem kulon mondta elore anno az elejen,hogy elofordulhat de o probal vigyazni :)

24hkm

2014. szept. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Még egyszer köszönöm a válaszokat, már teljesen elmúlt, :) úgyhogy biztosan a vizsgálat miatt volt!
2014. szept. 9. 09:00
 8/9 anonim ***** válasza:
Na ettől félek én is ugyanis a 36.héten megyek és marhára fosok nehogy beindítsa a szülést !!
2014. szept. 11. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Szia, reméljük,h nem indul be a szülés. :)
2014. szept. 12. 17:18

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!