Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tavaly volt egy halva szülésem...

Tavaly volt egy halva szülésem a köldök zsinor hosszasága miatt 20cm- nél rövidebb volt és ismét teherbe estem és megint elöfordulhat ez a probléma szerintetek császározzanak?

Figyelt kérdés
az orvosom ràm bízta a döntést. félek egy kicsit a szüléstöl hogy ismét a köldökzsinor megfeszül a rövidsége miatt szerintetek? ?

2014. okt. 4. 14:36
 1/9 piroska és a farkas ***** válasza:
Nagyon sajnálom, ami történt. Én úgy tudom, hogy egy korszerü ultrahanggal meg lehet nézni, hogy nem túl rövid vagy nem túl hosszú-e a köldökzsinror, még úgy is, hogy alapjáraton össze va n " tekeredve".
2014. okt. 4. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Én sem tudnék dönteni, egy ilyen tragédia után. Úgy gondolom, hogy az orvosod feladata lenne a döntés meghozatala, egy alapos mérlegelés után.
2014. okt. 4. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nagyon sajnálom ami történt!!!!

Tanácsot nem szeretnék adni, hiszen ezt neked és az orvosodnak kell eldöntenetek.

De ha velem ilyen történne magamat ismerve 100%, hogy császár mellett döntenék.

2014. okt. 4. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszönőm szépen a válaszokat! de nekem

mindenhol azt mondják hogy semiféle

vizsgálattal nem tudják le mérni hogy

milyen hosszú de sokan írták már nekem hogy de igen le lehet hát nemtudom majd még meg lassuk még csak 23hete vagyok

2014. okt. 4. 21:06
 5/9 anonim ***** válasza:
ha császároznak akkor tuti kiküszöbölöd ezt a problémát.Én biztos ezt választanám.
2014. okt. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Császárral szültem farfekvés miatt. Mint utóbb kiderült még szerencse is volt, mert a kislányom nyakára volt tekeredve többször is a köldökzsinór. Ha bármi okom lenne arra, hogy újból vágjanak a következő terhességnél is inkább ezt választanám, minthogy veszélyeztessem a gyermekem életét.
2014. okt. 6. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
hát igen ez természetes! de azért egy császár kockázatossab mint a sima szülés nem? én ugy tudom. de bármire képes lennék a gyerekemért csak egyszer ez már elö fordult és 50-50% hogy megint előfordul de akkor maradok a császárnál!!
2014. okt. 7. 01:20
 8/9 anonim ***** válasza:
a gyereknek a császár a biztonságosabb,az anyának a hüvelyi szülés.
2014. okt. 8. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Programozott császárnál nincs különbség a statisztikákban, sőt van aminél a programozott császár jobban teljesít.


Sürgősséginél, na ott van, de ott eleve azért sürgősségi, mert valami baj miatt csinálják, így nem csoda, ha rosszabbul teljesít a statisztikában.

2014. okt. 14. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!