Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kismamák, ti kérnétek őssejt-t...

Kismamák, ti kérnétek őssejt-tárolást a születendő gyermeketeknek?

Figyelt kérdés
Szerintem ez az egész csak a pénzre megy ki, 100 ezer ft 10 évre a legolcsóbb + évi 20 tárolási díj...nem tudom megéri-e.

2014. okt. 21. 14:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
Én nem. Egyrészt drága másrészt pedig szerintem is csak a pénzre megy az egész.
2014. okt. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
Mi kertuk. Nem tudhatod, h 20ev alatt mennyit fejlodik ez a tudomanyag, szerintem rengeteget! amugy meg olyan mint egy eletbiztositas, sose legyen ra szukseg, de jo ha van! ha megtehetitek artani nem artasz vele. Ha nem akkor nem, van aki a felesleget felajanlja a sejtbankoknak, ahogy mi is..
2014. okt. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
Csak üzlet. Semmi más. Mi nem kértük.
2014. okt. 21. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
64%
Mi kértük, igen. Nem kívánom itt magyarázni miért, szerintem egyértelmű. Ha szerinted nem érdemes ne kérd, te vagy felelős a gyerekedért, nem más.
2014. okt. 21. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:

Nem, aránytalanul drága ahhoz képest, amennyire "gyakori" a felhasználása, és amennyire ritka az alkalmazhatósági területe.

Dr. Kriván Gergellyel volt egy interjú a Záróra c. műsorban, youtubeon megtalálod. Érdemes megnézni.

2014. okt. 21. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
orvos ismerőseim se vetetik le, semmi értelme, nem tudják használni, én is megtehetném anyagilag hogy levetetem, de feleslegesnek találtam, mert én úgy gondolom, hogy semmit sem fog fejlődni a tudományág. A gyógyszeriparnak nem érdeke olyan betegségekre megoldást találni, mint a rák és társai. Egy egyszerű kóros migrént vagy pl egy ínyvérzést nem képesek meggyógyítani, max tünetileg kezelni, sem most, sem 100 évvel ezelőtt. Akkor mit várunk hova fognak fejlődni?
2014. okt. 21. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:

Mi sem kertuk.pedig a legdragabbat is megengedhettuk volna.utanajartunk,olvastunk.es mi is arra jutottunk hkgy uzlet az egesz...es ezt nem egy orvos mondta.csak rossz mert probalnak az emberben lelkiismeretfurdalast ebreszteni.

engem hivogattal honapokon keresztul.mar idegesito volt nagyon.

2014. okt. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
nem, nem tart ott a protokol sem a tudomány, hogy használják és nem is lenne elég egy gyereknek sem az a mennyiség, szóval mi nem vetettük le ezért.
2014. okt. 21. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
Igen, mind a két gyereknél.
2014. okt. 21. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
Decemberben születik meg a kisfiunk, már megkötöttük a szerződést.
2014. okt. 21. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!