Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Érdemes levetetni az őssejtet?...

Érdemes levetetni az őssejtet? Ha igen, melyik céget ajánlanátok?

Figyelt kérdés
Köldökzsinórvért vagy szövetet esetleg a placentából is a vért? Nem olcsó dolog. Köszi a segítséget!

2014. okt. 17. 12:49
 1/7 anonim ***** válasza:
Szerintem döntsétek el ezt ti ketten. Itt írják 10-en hogy nem 8-an meg hogy igen nem vetteted le aztán ha mégis kell te fogod bánni nem ők.
2014. okt. 17. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Hát, ebből általában vita szokott kerekedni. Szerintem nézzetek utána, (ne itt) a pro és kontra érveknek, tudományos véleményeknek és aztán döntsétek el. Mi egyébként levetettük, a Krionál. Sose legyen rá szükség.
2014. okt. 17. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

sose kelljen, ebben egyetértünk.

Ti mit vetettetek le? Mindent vagy csak a vért?

Vmit biztos levetetünk, csak a napokban olvastam itt a gyakorin, hogy orvosok (legalább is azt állítják h azok)

nem vetették le,mert nincs értelme.

És tényleg ami a legfontosabb, hogy inkább kidobott pénz legyen és sose kelljen felhasználni.

2014. okt. 17. 13:23
 4/7 anonim ***** válasza:
0%
Mi a vért vetettük le. Igen, általában ezt szokták itt felhozni, meg egy cikket szoktak linkelni. Mi úgy gondolkodtunk, hogy az orvostudomány nagyon gyorsan fejlődik, ami ma nem lehetséges, pár év múlva már lehet hogy az lesz és ezt az esélyt megadjuk a gyerekünknek. Azzal nem tudnánk együtt élni, hogy lenne esély egy betegség esetén meggyógyítani, de miattunk ez nem lehetséges. Mi így gondolkodunk, más máshogy, nincs ezzel semmi gond.
2014. okt. 17. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Én is azt ajánlanám, hogy olvass utána, de ne itt. Vérellátó honlapján is írnak róla pl.

Mi is levetettük, mint a két gyereknél. Kzs vért és magából a kzs-ból szövetet is. Krionál.

2014. okt. 17. 13:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi megnézem:)
2014. okt. 17. 16:04
 7/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 14. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!