Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Akik a kórházba jártak terhesg...

Akik a kórházba jártak terhesgondozásra! Ultrahangra bemehetett az apa is?

Figyelt kérdés

Ez az egyik kérdésem, a másik, időpontot kérhettetek munka utánra, késő délutánra? Hányszor kell menni?

Bocsi a sok hülye kérdésért, az első gyerekkel magánba jártam, ott eleve 5-7 vagy 5-8-ig volt rendelés, így nem kellett eljönni sehonnan, de visszagondolva baromi nagy pazarlás, egy csomó vártunk mindig a dokira, szóval nem érte meg alkalmanként azt a majdnem 10-est, néha 12-t, így most arra gondoltam ezt a pénzt inkább a gyerekre költenénk. Kíváncsi vagyok hogy működik kórházban a terhesgondozás. Főleg Bp-i kórházak érdekelnének, de bármi más tapasztalatot is szívesen venném ha leírnátok.


2014. nov. 2. 15:13
 1/5 A kérdező kommentje:
És még másik kérdés amit elfelejtettem hozzáírni: Lehet úgy orvost fogadni, hogy a terhesség végén fogadom fel, tehát nem járnék hozzá magánba, csak megkérném, hogy a szülést ő vezesse le?
2014. nov. 2. 15:24
 2/5 anonim ***** válasza:
Nálunk uh 8-13-ig van, így csak ekkorra lehet időpontot kérni. Apukát valamelyik orvos beengedi, valamelyik nem. De ha erélyes az apuka, akkor az az orvos is meggyőzhető. Ez vidék, de azt gondolom, hogy késő délután sehol nincs sztk-s rendelés. Tudtommal a terhességmegállapításán túl 4 kötelező uh van, ha problémamentes a terhesség. Az meg orvosfüggő, hogy elvállalja-e a szülést, ha a végén kéri fel a kismama, sok orvos nem vállalja, egyrészt mert már be van táblázva másrészt meg mert pont a lényeg marad el ilyenkor, a másik ismerete, hogy a dokinak ne kelljen a szülőszobán a kórtörténettel és minden mással bajlódnia, tudja, hogy ki az illető. De biztos találsz olyat, aki a végén is vállal.
2014. nov. 2. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nálunk beengedik.
2014. nov. 2. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Az a helyzet hogy egészségügyi okok miatt csak császárral szülhetek, az előző is az volt. Így olyat szeretnék találni aki vállalja, ugye ott nem számít a bizalom, meg stb.

Remélem találok, most kicsit beparáztam, azt hittem simán fog menni :D

Köszi a válaszaitokat.

2014. nov. 2. 15:40
 5/5 anonim ***** válasza:
Nálunk ahány orvosnál voltam mindegyik megengedte,hogy az apa bejöjjön.Én is SZTK-s rendelésre járok,csak rendelési időben lehet menni.Szerintem ez mindenhol így van.Az meg tényleg orvos függő,hogy elválalja e csak a szülést a végén.
2014. nov. 2. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!