Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Genetikai uh-ra és tanácsadásr...

Takács Teréz kérdése:

Genetikai uh-ra és tanácsadásra kell időpontot kérni Debrecenbe?

Figyelt kérdés
A védőnőm és az orvosom tanácsolta, h menjek el genetikára. Farkastorok és nyúlajak rendellenesség van a családomban. Azt mondták, h minél hamarabb menjek, kérjek beutalót és ha lehet már hétfőn essek túl rajta, időpont nem kell. Volt vki mostanában ott?? Mire számítsak? Most akkor kell időpont vagy sem?
2014. nov. 13. 16:34
 1/2 anonim válasza:
Nem tudom hány hetes vagy, de a 12.heti uh-n ezeket a rendellenességeket látják a jó felbontású uh-k. Én anno a klinikára mentem uh-ra, így csak erről tudok nyilatkozni, de az ottani gépek nagyon nagyon jók és alaposak. A szonográfusok kifogástalanok szakmailag. Nekem az első genetika úgy történt, hogy 12.hetesen kiszűrtek, egyből vitték is át a papírjaimat a genetikára és aznap mehettem is. Utána már a genetikai szakrendelésen mindig adott napra hívtak vissza. Tehát első alkalommal elég a beutaló. Mellesleg ... miért olyan sürgős a védőnőnek, orvosnak, csak a frászt hozzák rád. Gondolom emiatt úgysem vetetnéd el, és bár ne legyen rá szükség, de ha mégis, kitűnően plasztikázzák már ezeket a rendellenességeket! A legjobbakat!
2014. nov. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ! Hát igen, eléggé parás volt a dolog, meg még most is az... szó szerint belém beszélik a hülyeséget. Egyébk voltam Debrecenben, és az uh-t megcsinálták, de genetikán nem fogadtak, visszahívtak dec..8-ra. Egyébk az uh-n rendben volt minden, hála istennek.
2014. nov. 24. 11:46

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!