Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Dr. Gyurkovics Iván magánrende...

Dr. Gyurkovics Iván magánrendeléséről valaki valami konkrétumot írna nekem? Cím, telefonszám, rendelési idő, esetleg hogy mennyiért dolgozik magánban?

Figyelt kérdés
2014. nov. 27. 15:06
 1/4 A kérdező kommentje:
Bocsi azt elfelejtettem írni hogy Vácon van a DR Úr!!
2014. nov. 27. 15:08
 2/4 anonim ***** válasza:

[link]


Ő nagyon jó választás!!!

(nem volt dokim, de baráti körből ismerős. Nagyon intelligens és precíz ember)

2014. nov. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm! Sok jót hallottam róla, én személy szerint egyszer voltam nála februárban, ő erősítette meg az elhalt terhességemet. :( viszont még azóta sem sikerült teherbe esnem így magánba szeretnék menni, hogy foglalkozzanak végre velem rendesen!! :)
2014. nov. 27. 16:27
 4/4 A kérdező kommentje:
Hát lehet csak nekem gyenge a felfogásom :D de nem találok rendelési időt... meg azt esetleg nem tudod hogy mennyiért dolgozik?
2014. nov. 27. 16:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!