Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tatabányán, Dr. Ferencz...

Tatabányán, Dr. Ferencz Zoltán mennyiért vállal szülést?

Figyelt kérdés
Tanácstalan vagyok. Nem tudom, hogy fogadjak-e orvost vagy sem. Az első babám Ferencz doktornál szültem. Nagyon meg voltam vele elégedve. Akkor 25 ezret kért. Ez volt 12 évvel ezelőtt. Most mennyi lehet egy szülés nala?
2014. dec. 11. 21:02
 1/3 anonim ***** válasza:
Idén 100.000 Ft. 3 éve 70 volt. Az a baj, hogy az egyik legrosszabb orvos lett. Állandóan késik, azt sem tudja, hogy ki jár hozzá. Trehány is, 2 hétig hordta a zsebében nyáron a kenetem, értékelhetetlen lett az eredmény. Szülésre felfogadtuk, de egész nyárra eltűnt. Telefont 1 hónapig nem vette fel. Odahívta a betegeit a magánrendelésre és nem tartotta meg a rendelést. Végül ügyeletesnél szültem. Egy tündéri fiatal dokinál, Cselédes Laurárnál. Régen szerettem a Ferenczet, de orvost váltottam.
2014. dec. 11. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
5%
Bizonyára te szülted meg és nem a Ferencz. Lefogadom, hogy ő nem vállalna szülést, sajnálná magától a pénzt, ha ott sincs.
2014. dec. 11. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi 80ezret adtunk idén neki, igaz mi nem is kérdeztünk rá konkrétan az árra. A terhesgondozáson 7000et kért alkalmanként, így elvileg 70ezer körül lehet a tarifa. Nekem nem volt vele semmi problémám, szülés után is nagyon figyelmes volt.
2014. dec. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!