Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Tatabányán, Lollok dr-nál...

Tatabányán, Lollok dr-nál hányadik inszeminációval sikerült a baba?

Figyelt kérdés

Nagyon bízom a szakértelmében, és abban hogy hiába kicsi még így is az esély, de annyira ki van számolva minden......

Örülnék a személyes tapasztalatoknak.



#Tatabánya #inszemináció #dr Lollok Zoltán
2013. ápr. 1. 17:00
 1/5 anonim ***** válasza:
Szia. Remélem nem baj hogy írok, én is a Lollok dokihoz járok, most már jó sok éve, nekem szerencsére eddig nem volt gondom, legalábbis terhességgel nem. A rákszűrős eredményeim nem voltak mindig jók és ő nagyon odafigyelt rám. Aztán a terhességemet is ő állapította meg. :) Most fél éve próbálkozunk a kistesóval, de még nem sikerült. Májusban megyek hozzá rákszűrésre és akkor kikérem a véleményét. A szakértelméhez nem fér kétség!!! Jó kezekben vagy nála és biztos mindent meg fog tenni, hogy sikerüljön a baba. Drukkolok Neked!
2013. ápr. 5. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Szia! Köszönöm, én is így gondolom, nem is bíznám ezt másra!

Drukkolok nektek is! :-)

2013. ápr. 5. 19:43
 3/5 anonim ***** válasza:

Lollok dr úr nagyon jó szakember!!! Nem egy ismerősöm jár hozzá, és soknak segített. Egy ismerősöm 7 beültetés után ment hozzá, elsőre sikerült nála a baba!!!

Én is hozzá járok, és nagyon meg vagyok vele elégedve!!!

2013. aug. 9. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
... két hét múlva megyek az elsőre......... :-)
2013. szept. 5. 17:15
 5/5 A kérdező kommentje:
Már elkezdtem a Merionalt:-)
2013. szept. 12. 22:34

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!