Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Kinek mik a tapasztalatai az...

Kinek mik a tapasztalatai az ultrahang után?

Figyelt kérdés
Múlt hét kedden voltam a 18 hetes ultrahangon,ahol közölték v velem, hogy a baba bal oldali fekvése miatt a bal kar ellenőrzése javasolt, eddig mindig megmutatta...felhívtam a nőgyógyászomat aki elutazott nem tudod megnézni csak tegnap este, és látta a bal karját a feje alá rakta, viszont amikor ő nem tudod fogadni én nem maradtam nyugton és elmentem egy másik dokihoz aki látta a bal karját a feje alatt volt akkor is. Valahogy nem hagy nyugodni hogy nem vette ki azóta... vagy kivette csak szereti abba a pozba rakni? Kérdeztem a dokit de nem mondott rá semmit...mozog a baba láttam de a bal keze...normális dolog ez? Valaki volt már ilyen helyzetbe?
2015. jan. 6. 04:42
 1/1 anonim ***** válasza:
Engem a 12. heti genetikai uh után vizsgált az orvosom, kérdi, hogy ott rendben volt-e minden, mert nem látja a lábfejeit. (Jelzem, ez egy régebbi uh-val történő vizsgálat volt). Mondtam, nem mondták, hogy gond lenne. Aztán a 18. heti genetikán is minden rendben volt, és azóta sem volt panasz rá. 33+5 hkm
2015. jan. 6. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!