Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Tudnátok ajánlani Budapesten...

Tudnátok ajánlani Budapesten jó 4D-s ultrahangos helyet?

Figyelt kérdés

2015. jan. 12. 14:18
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

Eddig 2 helyen voltam!

1. Cleopatra Medical Center : Akciójuk volt. 8000-ért babamozi, leméregették a babàt, megnézték a belső szerveket+szívhang, cd-t kaptunk zenei aláfestéssel, és egy kinyomtatott képet (30 perc volt), plussz egy hivatalos orvosi papírt a mért adatokról! A környezet hangulatos, az ott dolgozók kedvesek!


2. Csodabent: szintén akciós 7000-ért szimpla babamozi (csak odatartotta a pocakomhoz az ultrahang fejet 20 percen keresztül) , semmi mérés nem volt, csak a szívét nézte +szívhang, és a 30 perc sem volt meg! Cd-t kaptunk erről (kb egy pozícióban volt végig a baba, mintha egy fotót néztünk volna végig, néha köhögnöm kellett akkor pár másodpercre megmozdult). Csak a szonográfus csaj volt ott, aki bár kedves volt, mégis komolytalannak tartottam azt a helyet. A helyiség is pici, és rossz volt hogy nem mért semmit. Csak kp-t fogadnak el. Nekem picit ilyen sufni megoldásnak tűnt! Az időböl is lefaragott (ezt utólag a dvd-n vettük észre)!

Így én a Cleopátrát ajánlom. Igaz ott 2013-ban voltam, de már akkor megnyerő volt! Azóta szerintem mégszebb! :)

2015. jan. 12. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Kösziiii! :-) Az első valóban jobbnak tűnik!
2015. jan. 12. 15:21
 3/13 anonim ***** válasza:
mi voltunk a cleopatraban és [link] itt is. Utóbbiban kétszer is, nekem jobban tetszett. Sokáig foglalkoztak velünk és ott mondták meg a baba nemét is.
2015. jan. 12. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Róbert Klinikán voltunk,nagyon kedvesek voltak
2015. jan. 12. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen! :-)
2015. jan. 13. 15:50
 6/13 anonim ***** válasza:
Mi a Lurdy-házban voltunk. Ha jól emlékszem 15 pénz volt, és egy Dvd-t is kaptunk a felvétellel.
2015. jan. 17. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim válasza:
0%
4d-s ultrahang!? :) Egy vicc! Szerintem az a fontos, hogy egészséges legyen és ehhez nem kellenek ilyen hülyeségek!!!
2015. jan. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Ne haragudj de férfi létedre nem is adhattál volna értelmesebb választ! :D Az hogy te nem akarnád látni a gyereked, még méhen belül, az nem azt jelenti hogy más sem! Egyébként a babamozi felett az egészségét is vizsgàlják! Ha hallgattál volna...! :)
2015. jan. 19. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Szerinted hogy derül ki (még a pocakban) ha beteg a baba? Ezeknek a "hülyeségeknek" a segítségével!
2015. jan. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:

Kedves Zsolt!


Pont ezért mentünk, mert felmerült a gyanú, hogy van valami gubanc, és mivel a magyar egészségügy malmai lassan őrölnek, nem vártuk meg az egy hónapos határidőt, amikor is bejutunk a kevésbé hangzatos másik UH-ra. Tehát nem a flancolás volt a cél, hanem a bizonyosság. Szerencsére nincs baj, és nem kell végig aggódnunk még 4 hónapot, hogy ezt tudjuk is, hála ennek a "hülyeségnek"

2015. jan. 22. 23:32
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!