Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Most vagyok 18 hetes terhes a...

Most vagyok 18 hetes terhes a második babámmal. Még nem nagyon érzem mocorogni a babócát, pedig ilyenkor már kellene. Van, volt ezzel így valaki?

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 08:29
 1/4 anonim ***** válasza:
Nem, nem kellene. Hiába volt második gyerekem, én is a huszadik hét körül éreztem az első mozgást. Most kíváncsi vagyok, hogy a harmadikat mikor fogom érezni először.
2015. jan. 21. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Köszi a választ!
2015. jan. 21. 08:42
 3/4 H.Orsolya ***** válasza:
Dettó, így voltam. Most vagyok 20 hetes, és most is csak esténként és egy picit érzem mozogni. Ha az uh-n minden rendben ne aggódj, majd el kezded érezni. Ne higgy ennek a második gyerek hamarabb dolognak. Nekem pl. tökre nem jött be. A 18. hét végén kezdett el nőni a hasam, de még most se gondolná senki hogy terhes vagyok, a fiamnál ilyenkor már gurultam. Most meg szinte semmi. Csak nyugalom, de ha nagyon aggódsz nyugodtan kérdezd meg a védőnőt vagy a dokit. De ez egyáltalán nem baj. Boldog babavárást :)
2015. jan. 21. 10:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Nem hiszem hogy mar kellene. Mindket lanyomnal 20 hetes voltam amikor eloszor ereztem a magzatmozgast.
2015. jan. 21. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!