Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 25hetes terhes vagyok. Szombat...

25hetes terhes vagyok. Szombat óta a babám nagyon lusta nem akar mocorogni. A jobb oldalam teljesen kivan türemkedve, ha simizem akkor 1 kicsit arrébbb megy. Ugye nincs baja a babámnak?

Figyelt kérdés
2008. jún. 16. 09:08
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem semmi baja nincs.

Nekem sem mocorgott egész hétvégén, valószínűleg az időjárás miatt, úgyhogy ne aggódj!

2008. jún. 16. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Tipikus, mintha magamat látnám. Ha nem mozog úgy ahogy kellene, már teljesen be vagyok parázva, hogy baj van. De nekem is azt mondták, hogy vannak nyugodtabb időszakaik, nem mindig egyformán aktívak. Csakhát én is egyből arra gondolok hogy baj van. De nyugi nincs semmi baja, csak lusti.

Gratulálok!

22 hetes kismama

2008. jún. 16. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Én ilyen esetben mindig megmozgattam a pocimat.. mintha egy kicsit megráznád. Tuti siker.. kérdés hogy ő hogy éli meg.. aztán felhagytam vele mikor belegondoltam.. én mit szólnék ha megráznának.. de amúgy meg ha nevetünk akkor is rázkódik, vagy ha futsz, sietsz. De feküdj le és akkor vízszintesbe próbáld meg.

Nekem ius mondták a nyugodtabb napokat, de ez nem mindig nyugtatott meg engem. Bár az én fiacském elég focista alkat. Tegnap is bizti érezte hogy focimeccset nézünk, mert majd szétszakította a pocimat.. lesz még iylen is :)

Gratula és kitartás! Sok örömet hozzá!

39 hetes 5 napos kismama

2008. jún. 16. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Ha hanyatt fekszek az ágyban akkor sem akar mocorogni:(, de a jobb oldalamat nagyon nyomja a kisfiam. Akkor ez a hülye időjárás az oka szerintetek??
2008. jún. 16. 09:45

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!