Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » 19. hétben vagyok és még...

19. hétben vagyok és még mindig csak enyhe magzatmozgásokat érzek. Kicsit idegesít, hogy miért nem érzem erőteljesebben mocorogni. Van okom az idegeskedésre vagy ez még nem jelent gondot?

Figyelt kérdés
2015. jan. 27. 15:17
 1/7 H.Orsolya ***** válasza:
Nyugalom, még teljesen normális, ha nem érzed olyan erőteljesen és esetleg nem is mindig. 21hkm
2015. jan. 27. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ez abszolút nem jelent gondot,hisz még picike,a lényeg hogy érzed :)
2015. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Egyáltalán nem jelent gondot, én is csak a 22 hét körültől éreztem aktívan mocorogni.
2015. jan. 27. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Első babámat korán éreztem és erősen.

Másodikat keveset éreztem és alig. Elkezdtem kicsit izgulni. Viszont a 25. hét után úgy beindult, hogy azt hittem kijön a szemem, és még hol a vége! :D

Úgyhogy türelem, fog ő még mocorogni nagyon is!

2015. jan. 27. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a megnyugtató vàlaszokat! Sajnos hajlamos vagyok az idegeskedésre...
2015. jan. 27. 15:25
 6/7 anonim ***** válasza:
A 26. héten éreztem először a mozgást. Utána menetrend szerint mocorgott délután 6 és 7 között, máskor sosem éreztem.
2015. jan. 27. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Az első babámat a 13-14. hét körül már éreztem, hogy mozog, a második terhességnél a 18-19. hétnél éreztem először, pedig már tudtam is, hogy mit kell érezni. Csodálkoztam is, mert mindenki mondta, hogy a második babát mindenki hamarabb érzi mozogni, na ez sem igaz. Attól is függ, hogy hol tapadt meg a méhlepény, az első babámnál hátsó fali volt, a másodiknál mellső fali. Boldog babavárást!
2015. febr. 1. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!