Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Van itt valaki rajtam kívül,...

Van itt valaki rajtam kívül, akinek semmi baja a védőnőjével?

Figyelt kérdés

Itt mindig csak azt olvasom, h fújjoltok rájuk, minek az, összevissza beszél, b.unkó, nem megy, stb.

Nekem 3 védőnőm is volt (költözés miatt) és mindegyik aranyos és normális volt, nem éreztem tehernek őket. Ez lenne a ritka kivétel?


2015. jan. 28. 14:32
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Nekem soha nem volt bajom vele. Harmincas, 2 gyerekes anya, teljesen normális,intelligens, mindig mindenben egyetértettünk.
2015. jan. 28. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
Nekem is teljesen normális, kedves, segítőkész.
2015. jan. 28. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
Jelenleg az 5. védőnőmnél tartok, ebből néggyel nagyon jól kijöttem, volt akivel baráti viszonyba lettünk. Most az 5.-nél csak 3* voltam a 2 gyerekemmel, de nem láttam rajta azt az érdeklődést, segítőkészséget, mint a többinél. Lehet, hogy jó, csak mi már kinőttünk abból a korból, ahol segítségre lenne szükség szerinte. (2 és 6 évesek a gyerekeim.) Szóval róla nem igazán tudok véleményt mondani.
2015. jan. 28. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Nekem sincs vele bajom, sőt 😊.


Amikor terhes lettem, akkor dolgozott csak 3 hónapja frissen végzettként. Terhesség alatt is odafigyelt, amikor magas lett a vérnyomásom egyből toxémiára gondolt és tovább küldött. Én kimondottan örültem annak, amit sokan zavaró a tartanak, hogy nincs gyereke. Én aut szerettem volna tudni, hogy mikor mit ehet, csinálhat Elvileg, nem azt hogy az ő gyereke mikor tette ezeket. Még 2 védőnővel dolgozik, ők is nagyon rendesek, segítőkészek.

2015. jan. 28. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Szerintem sok jó védőnő van, de azt nem nagyon írják ki kérdésbe, hiszen mindenki inkább a problémáját írja le.

AZ én védőnőm is aranyos. Egyszer mondott csak valami furcsát, de megbeszéltük. :)

Nagyon kedves, gyerekbarát, kislányom is szereti őt.

2015. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Miénkkel sincs gond. Mondjuk én nem is kreálok gondot abból h jön vagy nem. Én viszem a kislányunk amikor kell és ennyi. Elmondja h szerinte h kell a dolgokat, vagy betartom vagy nem. Nem állok le vele hisztizni.

Nem hiszem el h 10 percet nem lehet kibírni a védőnővel, sztem ott ahol ez nagy hond az anyuka nagyon el van szállva h milyen okos, na meg ő se viselkedik rendesen a védőnővel.

2015. jan. 28. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
a miénk is tünemény :)
2015. jan. 28. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
Az en vedonom is tunder :) fiatal 30as eveiben jar jofej es nagyon segitokesz, neki is ket pici gyereke van. Mondhatni barati a kapcsolatunk az elso pillanattol kezdve :)
2015. jan. 28. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
csak a másodiknál tartunk, őt eddig egyszer láttam, normálisnak tűnik, de szerintem sokkal inkább házhozjárós, mint az első. Amit én nem szeretek. Az első azért volt jó, mert időpontra jött mindig, nem dumált bele mindenbe, de ha segítség kellett, akkor segített. Nem mondott hülyeségeket. Nem kellett állandóan hordanom a babát mérni (mérte a gyerekorvos) az itteni meg kijelentette, hogy az első 6 hétben hetente jönne...Köszi :D
2015. jan. 28. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Eddig két védőnőnk volt. Az első egy viszonylag friss diplomás, gyermektelen csaj volt. Nem volt vele bajom. Néha azért olyan érzésem volt, hogy vak vezet világtalant, mivel nekem sem volt semmi tapasztalatom. Kicsit néha túl lelkes volt és egyből zavart minden apróság miatt a dokihoz. A második védőnő GYED-ről jött vissza. Vele jobban kijövök. Rengeteg friss tapasztalata volt és mindig kaptam választ a kérdéseimre. Örültem, mikor megszületett a kislányom, hogy ő járt. Nagyon jó tanácsokat ad mindig. Bármikor felhívhatom, ha valami probléma van és mindig mond rá megoldást.
2015. jan. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!