Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán dr Leskó Tiborról...

Linduci kérdése:

Nyíregyházán dr Leskó Tiborról érdekelnének vélemények. Milyen ember mennyi a vizsgálat. Stb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 10:00
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nekem az SZTK-ban ő töltötte ki az egyik papíromat, mert a saját orvosom épp nem volt bent. Nem is köszönt, rám se nézett. Én megértem, h zokon vette, h neki kell bekarikázni egy szót a lapon és nyomnia egy bélyegzőt (ennyi volt a kitöltés), de egy köszönésre azért futhatta volna. Na mindegy, nem fogadnék meg olyan orvost, aki sztk-s rendelésen nem tud normális lenni, csak akkor, ha pénz van kilátásban.
2015. febr. 7. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Anno az sztk tinédzserambulanciáján volt szerencsém kifogni őt, hormonzavarom volt, ezért mentem nőgyógyászatra, mégis olyan lekezelően bánt velem, mint ha kölyök fejjel azért mentem volna, mert megestem... köszönöm, én többet nem kérek belőle, de ha fizet neki az ember, azzal lehet normális...
2015. febr. 11. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim válasza:
Helló ! Nem tudom, hogy miért Nyíregyházáról érdeklődnek a A Tanár Úr embersége felől. Nyilván a kérdező tudja hogy DOTE Úrológiai részlegének professzora, a szakmájában elismert szaktekintély. Évek óta betege vagyok, szinte éjjel-nappal bent van a klinikán.Nekem nincs panaszom irányába, közvetlen ember. A vizsgálati díj ára ki van függesztve. Sztk alapon nincs vizsgálati díj, csak időpontot kell kérni.
2015. febr. 12. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Utolsó, talán mert Nyíregyházán is van egy ilyen nevű orvos.
2015. febr. 12. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Sajnos hétvégi ügyeletre kerültem undorító a viselkedése.Kitömködtem volna a zsebét akkor esetleg...micsoda dolog az még az asszisztensnek is az az első kérdése van orvosa?
2015. febr. 12. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
...és dr. Karászi Gyuláról mi a véleményetek?
2015. febr. 14. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Őt nem ismerem, viszont Magyar Balázs nagyon jó.
2015. febr. 14. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:
Dr. Vraukóné Dr. Rácz Krisztinát tudnám ajánlani. Végtelenül emberséges és észre sem lehet venni, már kész a vizsgálattal, hiszen végig beszélget a pácienssel. Nagyon kedves és lelkiismeretes doktornő. Egy rákszűrés 10 000 Ft-ba kerül.
2015. febr. 14. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
inkább Molnár Balázs nem ? mind szereti nagyon a pénzt
2015. febr. 14. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Bocsibocsi, igazad van utolsó!!! Molnár!!!
2015. febr. 14. 20:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!