Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesgondozás » Nyíregyházán dr Leskó Tiborról...

Linduci kérdése:

Nyíregyházán dr Leskó Tiborról érdekelnének vélemények. Milyen ember mennyi a vizsgálat. Stb?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 10:00
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
Hagyjuk Leskót....magánban is egy paraszt...olyan fájdalmasan vizsgál,h anno majdnem megkérdeztem tőle,h az összes méhnyakamat le akarja kaparni,vagy hagy valamit későbbre is??? És mindenképp rám akarta tukmálni a fogamzásgátlót,mert milyen az,h 27 évesen sosem szedtem???? Biztos valami marslakó vagyok...És így ultrahangozott:" jéééé,itt a méhecskéje, a petefészkecskée! " És cisztának titulálta az egyik tüszőmet, nem hívott vissza, holott nem volt teljesen jó a citológiám. Került el messzire!!!Én Ivancso Bélához járok,kedves,aranyos, lelkiismeretes doki :)
2015. márc. 15. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
Én Ivancsóban csalódtam. Vetélésemkor ő egy robot volt, semmi arcmimika, engem is gépként kezelt. Elhiszem,hogy neki ez rutin, de nekem ott, akkor, és még most sem rutin egy vetélés. Hitegetett ultrahang időponttal, felültetett, azóta nem mentem hozzá. Gyereket szeretnénk, kérdeztem, mit szedjek, mit csinálja, kb. úgy beszélt velem mint egy debillel, úgy kellett kihúzni belőle, mit gondol az Inofolicról, kismama vitaminokról, kezdjem-e el szedni, stb. Nem éreztem a törődést, pedig magánban voltam.
2019. aug. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!